Domů / Doporučujeme / Kdy se vyplatí dát opravit notebook?

Kdy se vyplatí dát opravit notebook?

Blíží se Vánoce, šetříte každou korunu na dárky a ve chvíli, kdy je na internetu vybíráte, vám ztmavne obrazovka vašeho notebooku a nejde již znovu pustit. Co teď? Na nošení do servisu nemáte čas a na nový není. Na rgservice.cz vám udělají diagnostiku zcela zdarma.

Oprava se vyplatí častěji, než si myslíte

Když se přece jen vydáte do servisu, většinou se dozvíte, že je vadná základní deska a tu potřebuje váš notebook vyměnit za novou. Vám se protočí panenky nad cenou, ale přikývnete. Myslíte, že to nejde jinak? Většina servisů závady na základních deskách opravit neumí, proto je vyměňují celé. Oprava notebooku může být mnohem méně nákladná, když jí dělají profesionálové, které najdete ve společnosti RG Service. Své práci rozumí a proto na základní desce opraví pouze vadné součástky a zanechají vaši původní desku, která ještě může dlouho sloužit. Vy tak značně ušetříte a ušetřené peníze můžete použít k nákupu dárků pro své blízké.

Oprava základní desky vašeho notebooku je jedna z mnoha oprav se kterými si na rgservice.cz poradí. Provedou kompletní servis notebooku. Poradí si i s rozbitým displejem, nefunkční klávesnicí, grafickými čipy, s poškozenými konektory a s mnoha dalšími závadami. Diagnostiku a cenu víte předem, takže při vyzvednutí na vás nečeká žádné překvapení v podobě zvýšené ceny.

Chcete využít servis a jste z velké dálky?

Na rgservice.cz vyplníte jednoduchý formulář, kde popíšete závady vašeho notebooku. Pak notebook zabalíte do krabice a počkáte na telefonát pracovníka kurýrní služby, který si balíček u vás vyzvedne. Druhý den je balíček ve společnosti. Před samotnou opravou vám ze servisu pošlou popsanou závadu a cenové rozpětí. Oprava se začne provádět, až po vašem zaslaném souhlasu. Pokud souhlasíte, opravený notebook máte do jednoho týdne zpět.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …