Domů / Doporučujeme / Pro podnikatele je důležitá analýza informací o zákazníkovi

Pro podnikatele je důležitá analýza informací o zákazníkovi

Pokud podnikáte, zajisté je vaší prioritou úspěšný rozvoj vaší firmy. Ten vám zajistí spokojení zákaznicí. Jak ale zabezpečit, aby vaši zákazníci byli spokojení? Potřebujete o nich vědět co nejvíce informací. Shromažďování a následné vyhodnocování informací zajistí CRM systém.

Co je CRM systém a jaké výhody nabízí?

Tento systém je vytvořený speciálně pro shromažďování a následné vyhodnocování informací a údajů o vašich klientech a zákaznících. Lze do něj zaznamenat nejen služební, ale i soukromé informace zákazníků. Díky těmto údajům pak vytváříte tu nejlepší obchodní strategii. CRM systém vám pomůže určit skutečné potřeby vašich klientů a vy tak připravíte ideální nabídky služeb. Díky CRM systému máte on-line přístup k potřebným informacím. Dohledáte historii poptávek a již dříve uskutečněných obchodů a také informace o spokojenosti či případných nedostatcích. Díky těmto důležitým informacím můžete plánovat nabídky budoucí. Systém nabízí i péči následnou. Můžete svým zákazníkům zasílat aktuální informace, můžete se dotazovat na spokojenost.

CRM systém nabízí jednoduché a intuitivní ovládání, nemusíte kupovat server, společnost UNiQ UniQ Systems vám nabízí hosting (pronájem aplikace). Pronajmout si můžete i další zajímavou aplikaci – ERP systém.

ERP systém řídí produkční procesy firmy

Každá společnost či firma potřebuje řídící systém, který bude evidovat a automatizovat vnitropodnikové procesy. To vše nabízí ERP systém. Tento systém zabezpečuje řízení související s výrobou, prodejem, správou majetku, fakturací, účetnictvím, dodavatelskými řetězci, financemi a lidskými zdroji. Jedná se o systém, který řídí produkční otázky a informuje vyšší managment o dění a chodu společnosti.

Díky používání ERP systému dochází k vyšší efektivitě práce, optimalizaci pracovního toku dokumentů, zvýšení bezpečnosti dat a v neposlední řadě k rychlým a efektivním reportům, které slouží veden celé společnosti.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …