Domů / Doporučujeme / Kabel přichytíte jednodušeji, než jste si mysleli

Kabel přichytíte jednodušeji, než jste si mysleli

Ke kvalitnímu přichycení kabelu nebudete potřebovat ani hřebík, ani šroub. Vystačíte si s příchytkou, která se o veškerou práci sama postará.

Kabel umí natropit pořádnou neplechu. Tedy alespoň pokud se podíváme na vzhled interiéru. Pokud kabel nedokážete dobře skrýt, bude působit zbytečně rušivě a nevzhledně. Než se jej ale pokusíte skrýt, budete ho muset kvalitně přichytit.

Jednoduché přichycení kabelů

Příchytky kabelů za vás tento problém vyřeší. Jedná se o praktické a zároveň elegantní řešení, díky němuž budete moct později kabel jednoduše skrýt. Příchytka kabelů od společnosti Schnabl navíc byla speciálně vyvinuta tak, aby vám ušetřila spoustu starostí. Nebudete totiž potřebovat pomoc neestetického hřebíku nebo šroubu. S příchytkami Schnabl se tomuto způsobu přichytávání vyhnete a uděláte tak z vašeho domu útulnější místo.

Příchytky na kabel Schnabl se mohou pochlubit technologií plug-in. To znamená, že budete moct rychle a bez použití dalších pomůcek, jako je například výše zmiňovaný hřebík nebo šroub, kabel elegantně přichytit. Stačí do zdi vyvrtat dostatečně hlubokou díru a příchytku umístit přímo do ní. S touto technologií navíc budete mít jistotu, že kabel zůstane přichycený opravdu dlouho a bez jakýchkoliv problémů.

Revoluční technologie

Příchytky na kabel Schnabl se dokonale přichytí k téměř jakémukoliv povrchu. Použít je můžete do klasických zděných stěn, ale vsadit na ně můžete i u sádrokartonu nebo u izolačních desek. Patentovaná technologie plug-in se totiž ve vyvrtané díře bezpečně přichytí a vydrží tam i několik let bez jakýchkoliv dalších problémů.

Jak ale tato technologie funguje? Základem je expander, který na první pohled připomíná hmoždinku. Ve skutečnosti se ale o hmoždinku nejedná. Jakmile příchytku umístíte přímo do zdi, ihned si toho všimnete. Expander se totiž postará o to, aby se vnitřní konstrukce pevně zakousla do zdi a vydržela tam ve stejné poloze i několik dalších let. A jak už jsme řekli, příchytka je naprosto soběstačná. Nebudete tedy potřebovat žádné další komponenty jako je například hřebík nebo šroub.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …