Domů / Doporučujeme / Jak vygenerovat čárový kód? je to jednodušší, než si myslíte

Jak vygenerovat čárový kód? je to jednodušší, než si myslíte

Bez čárových kódů nemůžete začít prodávat. Jestliže tedy chcete do vašeho obchodu uvést nový produkt, budete muset využít dostupných generátorů EAN.

Unikátní čárový kód je naprosto nezbytný k tomu, abyste mohli začít prodávat vaše výrobky nebo produkty někoho jiného. Jak ale vlastně takový čárový kód vytvořit? V tomto článku se na to podíváme.

Jak vygenerovat čárový kód?

K tomu, abyste mohli začít prodávat, vám může výrazně dopomoct generátor čárového kódu. Generátor EAN je pohodlný a velice levný. Jestliže tedy chcete vytvořit unikátní čárový kód právě pro váš výrobek, není nic jednoduššího, než si najít společnost, která tuto službu provozuje, a využít jejich generátor čárových kódů.

Velice dobrou službou pro generování čárových kódu je web Barcodes.cz. Ten vám umožní vygenerovat čárový kód během několika minut. A to levněji, než si možná myslíte. Zakoupení čárového kódu je vyřízeno během několika sekund. Po provedení platby a vyplnění nezbytných údajů vám pak na váš email přijde vygenerovaný čárový kód.

Doplňkové služby

Čárový kód generátor ale není jedinou službou, kterou společnost Barcodes nabízí. Kromě samotného generování si můžete objednat tisk kvalitních samolepících etiket s čárovými kódy. Jejich dodání je přitom velice rychlé. Dodání vytištěných čárových kódů totiž můžete očekávat už během dvou dnů od přijetí objednávky.

Se společností Barvodes nemusíte mít strach, že by s vygenerovaným kódem byly nějaké problémy. Barcodes je totiž součástí organizace International Barcodes Network, která sdružuje více než 120 zemí z celého světa. Při nákupu tedy budete mít jistotu, že vygenerovaný čárový kód bude naprosto unikátní a že jej budete moct bez starostí používat i ve vašem obchodě. Za velice nízkou cenu a s možností dalších doplňkových služeb.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …