Domů / Zajímavosti / Hledáte spolehlivý eshop? Vyzkoušejte Prestashop

Hledáte spolehlivý eshop? Vyzkoušejte Prestashop

Internetové podnikání je na vzestupu již několik let. Každý den se vytváří nové podniky, které hledají své zákazníky na internetu. Pro začínající podnikatele, kteří si chtějí vytvořit svůj vlastní eshop, může být začátek poněkud trpký.

Start do úspěšného podnikání vám může usnadnit Prestahop – internetový obchod během pár vteřin. V čem spočívá jeho síla? Proč je tak oblíbený a proč je skvělý pro začínající i zkušené podnikatele?

Jednoduchost je hlavní výhodou Prestashopu

Vytvořit si internetový obchod pomocí Prestashopu je hračka. Tato skutečnost je hlavní konkurenční výhodou oproti jiným řešením. U klasického řešení je zapotřebí postupovat o základu a nejprve programovat kostru a poté přidávat jednotlivé funkce. Prestashop je již připravený k používání. Základní verze je zdarma. Kromě toho získáte přístup i k celé řadě šablon, pluginů a nastavení, které vám nabízí užitečné funkce. Prestashop vám ušetří vám čas a peníze.

Možná si řeknete, že hotové řešení se vám nemůže přizpůsobit. Opak je pravdou. Hotový systém si dále může upravovat podle svého díky nabídce tisíce pluginů a šablon, kterými Prestashop disponuje. V případě, že vám nevyhovuje základní nabídka funkcí a vzhledu, vyberte si řešení na míru. Dalším skvělým bonusem je fakt, že řada pluginů a šablon, je zcela zdarma. Za prémiové vzhledy zaplatíte pár korun.

Nevíte si rady? Obraťte se na experty

Nenašli jste v nabídce žádný plugin nebo šablonu, která by vám vyhovovala? Nezoufejte. Na trhu existuje celá řada specialistů a odborníků na Prestashop. Ti vám připraví řešení na míru podle vašich představ. Cena za provedené služby se přitom nevyšplhá do závratných výšin. Pořád se vám drobné úpravy vyplatí více, než budování nového internetového obchodu od základů.

Shlédněte také

Létající mikročipy umožňují snadné sledování přírody a samy se rozkládají

Semena javoru mají tvar vrtule a když spadnou ze stromu, dokáží pří letu urazit velkou …