Domů / Novinky / Nové vlajkové lodi Samsung jdou na dračku. Zájem je vysoký

Nové vlajkové lodi Samsung jdou na dračku. Zájem je vysoký

Chytré telefony Galaxy S8 a S8+ jsou zlatou žílou pro Samsung. Přestože nové modely mají poněkud vyšší cenovku, předobjednávky lámou rekordy. Je tak jasné, že vytvořit nový model byl pro Samsung správným krokem.

Předobjednávky rostou raketovým tempem

V domovské základně v Jižní Koreji bylo objednáno přes 620 tisíc modelů nového přístroje Galaxy S8. O větší provedení v podobě S8+ není takový zájem, ale přesto bylo potvrzeno na 150 tisíc závazných objednávek, což rozhodně není špatné číslo.

Objednávky budou ukončeny teprve ve středu, takže je jasné, že čísla půjdou nahoru. Zástupce společnosti se pochlubil, že každý den přibude na 50 000 předobjednávek.

Počet předobjednávek však není malý ani v zahraničí. Přestože zástupci Samsungu neuvolnili přesná čísla, prozradili, že v USA je o nové modely vyšší zájem než tomu bylo u modelů Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge. Loňské modely však patří mezi nejúspěšnější smartphony Samsungu.

Dle dosavadních informací je tedy jasné, že rekordní předobjednávky padnou i v Evropě, přestože tyto informace nejsou potvrzené.

Kdy se novinka objeví na trhu?

Novinka bude k dispozici oficiálně až 28. dubna. Uživatelé, kteří si svůj smartphone předobjednali však budou mít novinku k dispozici o celý týden dříve. Ceny jsou zatím stanoveny na 21 999 Kč u verze Galaxy S8 a 24 999 Kč u verze S8+. Cena je o několik tisíc vyšší, než u loňských modelů, ale to zákazníky neodradilo.

Kvalitní provedení a špičková výbava

Osmička bude k dispozici ve dvou různých provedení. Oba modely budou nabízet to nejlepší, co je v současné době možné. Menší model disponuje 5,8 palcovým displejem. Verze S8+ poskytne uživatelský komfort na 6,2 palcovém displeji.

U obou telefonů bude k dispozici nejmodernější fotoaparáty, které poskytují technologii tzv. duálních pixelů. Obraz je tak jasnější a ostřejší. O skvělé fotografie se postará fotoaparát s rozlišením 12 megapixelů se špičkovou světelností F1,7.

TIP: Levný copywriting pro každého

Shlédněte také

CNC laser vám zajistí precizní výpalky z plechu

Laser se využívá v mnoha oblastech a jednou z nich je řezání materiálů. Jedná se …