Domů / Doporučujeme / Fotopast vám ochrání majetek

Fotopast vám ochrání majetek

Majitelé nemovitostí mají dnes několik možností, jak svůj majetek chránit. Někdo dává přednost hlídacímu psovi, jiný spoléhá na kamerový systém. Pokud chcete ušetřit a přitom mít spolehlivé zařízení, které odhalí nezvaného návštěvníka, pořiďte si fotopast na ochranu majetku.

Dva základní druhy

Fotopasti se rozlišují na dva základní typy. Zdánlivě jsou naprosto stejné, ale liší se od sebe zásadním způsobem spočívajícím v způsobu sepnutí potřebného k pořízení fotografie. Jedním typem jsou fotopasti pro myslivce, kteří jejich pomocí sledují migraci lesní zvěře. V posledních letech se tyto fotopasti osvědčují například při sledování pohybu vlků či rysů, což jsou zvířata, která se postupně vracejí do našich lesů. Při spuštění tato fotopast vydá nepatrné cvaknutí a záblesk. Lesní zvěř to nevyplaší, ovšem zloděje by to nepochybně upozornilo. Proto jsou tyto fotopasti nepoužitelné k ochraně majetku. K tomu slouží právě druhý typ, který nevydá sebemenší zvuk ani světlo.

Jak vybírat

Pokud si tedy vyjasníme, k jakému účelu si fotopast chceme pořídit, můžeme si vybírat. Potřebné informace týkající se typů a způsobu použití, včetně vysvětlení parametrů jednotlivých fotopastí, lze získat na webových stránkách prodejny BUNATY. V její nabídce jsou jak levné přístroje značek Acorn nebo Scoutguard, tak fotopasti na ochranu majetku vysoké kvality i vyšší cenové relace, jejímiž představiteli jsou především značky Bunyty či Browning.

Fotopasti Browning

Kromě zbraní je značka Browning pojmem i mezi fotopastmi. Například fotopast Browning Spec Ops Full HD Series má mimořádnou kvalitu. Zadní opěrná strana je kovová a rovněž všechny díly mají dlouhodobou životnost i v nejnáročnějších podmínkách. K ochraně majetku je tato fotopast ideální, neboť rychlost spouště můžete nastavit až na 4 snímky během dvou vteřin. Pohyb člověka zaznamená na vzdálenost 10 metrů a snímky jsou ostré. Navíc je fotopast vybavena GSM modulem, který přenáší pořízené snímky na e-mailovou adresu nebo mobilní telefon, takže můžete okamžitě reagovat a upozornit policii.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …