Domů / Hry & aplikace / Aplikace na Android, které musíte vyzkoušet

Aplikace na Android, které musíte vyzkoušet

Opět tu pro vás máme tři povedené aplikace, které se vám budou hodit. Potřebujete zjistit, jak silný signál má vaše Wi-Fi a v jaké místnosti je nejsilnější? Nebo rádi čtete, ale v poslední době nestíháte? Pak je pro vás Radiotéka. Nakonec si uvaříme něco dobrého. Tak hurá za zábavou.

WifiHeatmap – jaké je pokrytí domácí Wi-Fi sítě

Máte doma Wi-Fi, ale často vás zlobí signál? Nejste náhodou ve špatném pokoji. Vyzkoušejte pokrytí signálu pomocí této aplikace. Stačí se jen projít po lokalitě a aplikace zjistí, jak je na tom signál. Pomocí jednoduchého návodu se naučíte, jak aplikaci ovládat a jak vše důležité naměřit.

Velikost aplikace je pouhých 4 MB a použít jej můžete na zařízení s Androidem 5.0 a vyšší.

K dispozici na Google Play.

Radiotéka – poslouchejte své oblíbené knihy na cestách

Tentokrát vám nabídneme aplikaci, která pochází z našich končin. Radiotéka je aplikace Českého rozhlasu. Jednoduše můžete stahovat a poslouchat to nejlepší z české a světové literatury. Jednotlivé knihy můžete poslouchat online zdarma nebo si je stáhnout do aplikace. Můžete tak poslouchat, i když jste mimo signál Wi-Fi.

Instalační balíček má velikost 8 MB a aplikace je určena pro zařízení s Androidem 4.0 a vyšší.

Radiotéka je k dispozici na Google Play.

Recepty – snadno a rychle

Pokud rádi vaříte, určitě oceníte tuto povedenou aplikaci. Původně se aplikace jmenuje Recipes a staví hlavně na komunitě uživatelů, kteří sdílejí své recepty s ostatními. Jednoduše se můžete nechat inspirovat nebo naopak nahrát svůj vlastní recept, kterým ohromíte publikum.

Snadné sdílení receptů je samozřejmostí, ať už jej vytvoříte za pomoci fotografie nebo videoklipů. Také můžete chatovat s dalšími kuchaři.

Aplikace je určena pro Android 4.0.3 a vyšší. K dispozici je na Google Play.

Shlédněte také

Odhalte tajemství knižních skřítků

Tajemství jedné knihovny aneb ze života knižních skřítků je interaktivní knížka pro děti mladšího školního …