Domů / Hry & aplikace / Aplikace z Google Play, které vám nesmí uniknout

Aplikace z Google Play, které vám nesmí uniknout

Opět se na Google Play vynořilo pár aplikací, které si vyžadují vaši pozornost. Tentokrát zde máme nástroj, který vám snadno a rychle změní ikonu aplikace. Dále se podíváme na možnost rozdělení obrazovek a nakonec si představíme program na streamování videa. Tak jdeme na to.

MaskIt – upravte si ikony aplikací podle svého gusta

Upravte si ikonky podle svého gusta. Vzhled ikonek ovlivníte výběrem typu masky a vše sladíte do jednotného stylu. Nejedná se tak o tradiční změnu ikonek v podobě balíčku, ale spíše o přetvoření za pomoci specifického pozadí. K dispozici máte čtyři styl a možnost ovlivnění barvy. Vybírat si můžete z Google Pixel, iPhone IOS 11, Xiaomi MIUI 8, Samsung Galaxy S8. Změnit ikonku je jednoduché. Stačí nainstalovat aplikaci a vybrat si styl, které se vám líbí. Jedinou velkou nevýhodou je zpoplatnění aplikace. Za změnu ikonky si budete muset zaplatit 25 Kč.

Aplikaci naleznete na Google Play.

Split-screen creator – mistr v rozdělení obrazovky

Malý a šikovný nástroj, který vám dokáže najednou spustit dvě aplikace v režimu rozdělené obrazovky. Výhodou jsou nástroje, které vám vytvoří klávesou zkratku a aplikace se automaticky budou pouštět v režimu rozdělené obrazovky. Stejně tak můžete spustit jednu aplikaci na dvou různých oknech. Dále jsou zde možnosti vytvoření zkratky pro aplikace, podpora balíčků ikon a možnost ukrýt ikonu z domovské obrazovky. Užívání je velmi jednoduché a snadné, stačí nainstalovat, spustit widget a nastavit potřebné zkratky.

Aplikace je volně ke stažení na Google Play.

Mixer Create – přímé přenosy jsou hračka

Microsoft si chce udržet svoji pozici na trhu a nedávno uvolnil kancelářský balík Office pro Android. Nyní se v Google Play objevil další produkt – Mixer Create. Jedná se o aplikaci, která umožňuje streamovat vaši aktuální činnost. Její hlavní využití je především pro hry, ale hodí se na vše. Mixer Create je určen pouze pro vytváření živých přenosů a ne pro jejich sledování. Na to existuje jiný program od Microsoft.

Aplikace má jednoduché užívání a stáhnout si ji můžete na Google Play.

Shlédněte také

GTA V je raritou. Prodává se po milionech i po sedmi letech od vydání!

Dynamika světa digitálního zábavy je neuvěřitelná. Vývojáři servírují hráčům nové tituly jako na běžícím pásu …