Domů / Hry & aplikace / Aplikace z Google Play, které vám nesmí uniknout

Aplikace z Google Play, které vám nesmí uniknout

Opět se na Google Play vynořilo pár aplikací, které si vyžadují vaši pozornost. Tentokrát zde máme nástroj, který vám snadno a rychle změní ikonu aplikace. Dále se podíváme na možnost rozdělení obrazovek a nakonec si představíme program na streamování videa. Tak jdeme na to.

MaskIt – upravte si ikony aplikací podle svého gusta

Upravte si ikonky podle svého gusta. Vzhled ikonek ovlivníte výběrem typu masky a vše sladíte do jednotného stylu. Nejedná se tak o tradiční změnu ikonek v podobě balíčku, ale spíše o přetvoření za pomoci specifického pozadí. K dispozici máte čtyři styl a možnost ovlivnění barvy. Vybírat si můžete z Google Pixel, iPhone IOS 11, Xiaomi MIUI 8, Samsung Galaxy S8. Změnit ikonku je jednoduché. Stačí nainstalovat aplikaci a vybrat si styl, které se vám líbí. Jedinou velkou nevýhodou je zpoplatnění aplikace. Za změnu ikonky si budete muset zaplatit 25 Kč.

Aplikaci naleznete na Google Play.

Split-screen creator – mistr v rozdělení obrazovky

Malý a šikovný nástroj, který vám dokáže najednou spustit dvě aplikace v režimu rozdělené obrazovky. Výhodou jsou nástroje, které vám vytvoří klávesou zkratku a aplikace se automaticky budou pouštět v režimu rozdělené obrazovky. Stejně tak můžete spustit jednu aplikaci na dvou různých oknech. Dále jsou zde možnosti vytvoření zkratky pro aplikace, podpora balíčků ikon a možnost ukrýt ikonu z domovské obrazovky. Užívání je velmi jednoduché a snadné, stačí nainstalovat, spustit widget a nastavit potřebné zkratky.

Aplikace je volně ke stažení na Google Play.

Mixer Create – přímé přenosy jsou hračka

Microsoft si chce udržet svoji pozici na trhu a nedávno uvolnil kancelářský balík Office pro Android. Nyní se v Google Play objevil další produkt – Mixer Create. Jedná se o aplikaci, která umožňuje streamovat vaši aktuální činnost. Její hlavní využití je především pro hry, ale hodí se na vše. Mixer Create je určen pouze pro vytváření živých přenosů a ne pro jejich sledování. Na to existuje jiný program od Microsoft.

Aplikace má jednoduché užívání a stáhnout si ji můžete na Google Play.

Shlédněte také

Drobné částice ze vzdálených galaxií ovlivňují počítače

Počítače považuje většina lidí za bezchybné stroje, které řídí téměř všechno kolem nás. Čas od …