Domů / Doporučujeme / Dopřejte svému telefonu ochranu i styl s novým pouzdrem

Dopřejte svému telefonu ochranu i styl s novým pouzdrem

Každý nový telefon vypadá krásně, ovšem jen do té doby, dokud vám nespadne na zem. Mobilní telefony nejsou malou investicí, jedná se o přístroje, které používáme denně a jelikož je máme neustále v ruce, často nám spadnou nebo přijdou do kontaktu s předměty, které je mohou poškodit. Proto je potřeba telefon adekvátně chránit. Doporučujeme zvolit pouzdra na mobil, jedná se jen o malou investici, která vám zajistí dostatečnou ochranu v případě pádu na zem.

Kde pouzdra na mobil vybírat?

Pouzdra na telefon nejsou jen o ochraně, ale i o stylu. Když si pořídíte telefon, zajisté si všimnete, že stejný model má mnoho lidí kolem vás, což každého nepotěší. Odlište se od ostatních, pouzdra na mobil vám v tom pomohou. Ideálním místem pro nákup je specializovaný eshop Coolpouzdra.cz, kde naleznete širokou škálu pouzder pro většinu telefonů.

Nespočet druhů

Nabízí se vám nespočet druhů. Vybírat můžete plastové kryty, silikonová pouzdra, silikonová pouzdra Bumper, ale i velmi moderní neonová pouzdra Blue a Pink. Pouzdra se vám nabízí v mnoha barvách a s celou škálou barevných provedení, každý si tak přijde na své. Máte rádi zvířata, motivy přírody nebo snad metalový vzor? V nabídce si vybere každý, celkově můžete vybírat z 225 motivů. Veškerá pouzdra jsou originální a české výroby. Zboží je navíc skladem, takže na něj nemusíte dlouho čekat. Výhodou eshopu je doprava od 25 Kč a pokud si nakoupíte nad 600 Kč, dopravu máte zcela zdarma.

Pouzdro není jedinou ochranou

Pouzdro sice zajistí telefonu ochranu, ale měli byste myslet i na ochranu displeje, ten je jednou z nejdražších částí telefonu a je vhodné ho chránit ochrannou fólií nebo tvrzeným sklem. Tento sortiment naleznete v eshopu za skvělé ceny, stejně tak jako příslušenství pro telefon, které zahrnuje mnoho užitečných doplňků, včetně nalepovacích kapes na kreditky a držáků PopSocket. Pokud patříte mez zapálené fanoušky telefonů, neměl by vám uniknout blog o telefonech, který přináší pravidelné novinky ze světa telefonů. Inspirujte se na webu a zajistěte svému telefonu výbavu, která ho ochrání za každé situace.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …