Domů / Doporučujeme / Nabídka potřeb pro všechny chovatele

Nabídka potřeb pro všechny chovatele

Pokud patříte mezi chovatele drobného hospodářského zvířectva, nebo máte doma kočku či psa, víte, že pro jejich chov je potřeba nejen kvalitní krmivo ale i další nezbytnosti. Vše potřebné na jednom místě nabízí e-shop caskrmeni.cz. Veškeré nabízené zboží je vysoké kvality a kromě toho skladem, takže dodání je zajištěno za velmi krátkou dobu.

Kotec pro psy

Pokud máte psa, který bude během celého roku pobývat na zahradě, je potřeba mu zajistit vhodné zázemí. V tom případě připadá v úvahu bouda nebo kotce pro psy. Jestliže chcete pro svého psa pohodlí, pořiďte mu psí kotec, jehož součástí je i bouda. Jak bouda, tak i kotec mají, ve většině případů, zastřešení, které psovi poskytuje pohodlí během nepříznivého počasí a chrání jej proti slunečním paprskům. Kotec je konstruován tak, aby psovi zajistil bezpečí během vaší nepřítomnosti, ale zároveň mu poskytl dostatek komfortu. Můžete jej využít i v případě, že chcete, aby byl pes v klidu.

Pro kotec vyberte takové místo, které bude v blízkosti domu, na klidném a stinném místě. Pes by z něm měl vidět na dům a měl by mít i dobrý rozhled. Ideální volbou je místo, kde nefouká.

Péče o králíky a slepice

Každý správný chovatel drobného hospodářského zvířectva ví, že je potřeba pořídit vhodné ubytováni. E-shop caskrmeni.cz nabízí kurníky pro slepice i králikárny. Kurníky si můžete vybrat v různých velikostech, s výběhem i bez něj, zateplené nebo nezateplené, pro různý počet slepic. Kurníky obsahují také hřady a hnízda určená pro snos vajec. Samozřejmostí je kvalitní zavírání. Každý kurník má okénko, díky kterému se do jeho vnitřních prostor dostane světlo.

Pokud potřebujete králikárny, objednat si lze modely s různým počtem kotců, s výběhem i bez něj, ze dřeva, kovu či plastu, jedno nebo více patrové. Všechny nabízejí kvalitní zpracování a velmi dobře se udržují v čistotě.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …