Domů / Doporučujeme / Chtěli byste posunout svůj podvozek blíže k zemi?

Chtěli byste posunout svůj podvozek blíže k zemi?

Jistě jste si při pozorování sportovních vozů všimli, že mnoho z nich má svůj podvozek skoro přilepený na zemi. Na pohled to vypadá fantasticky a skvělé to není jen z hlediska vzhledu, ale zejména z hlediska změny jízdních vlastností. Řidič pomocí tlačítka nebo klíčů posune svůj podvozek níže a náslůedně má výhodu před vozy, které mají standardní světlou výšku.

Výhody výškově stavitelného podvozku

Jistě si nedokážete u některých vozů představit, že by disponovaly výškově stavitelným podvozkem, ten je samozřejmě vhodný pro určitá auta. A když tuto úpravu podstoupí, mohou se těšit z mnohem lepších jízdních výsledků. Pokud si občas rádi zazávodíte na okruhu nebo na letišti, výškově stavitelný podvozek vám dopřeje mnohem lepší aerodynamiku. Při klasické světlé výšce proudí pod autem mnoho vzduchu, který zvyšuje odpor. Když se však podvozek sníží, vůz odolává mnohem menšímu odporu a tak si můžete užít vetší zrychlení i větší přilnavost pneumatik. Posunutím podvozku snížíte nejen výšku vozidla, ale i jeho těžiště. Mít těžiště blíže k zemi znamená mít lépe ovladatelné auto. Snížíte tím riziko převrácení, zvládání zatáček bude mnohem jednodušší.

Kde nakoupit potřebné komponenty?

Pokud si myslíte, že existuje jedno univerzální řešení pro všechny vozy, jste na omylu, potřebujete koupit výškově stavitelný podvozek přímo pro váš vůz a s tím vám pomůže specializovaný internetový obchod Tatechnix.cz, kde naleznete potřebné komponenty pro jednotlivé vozy. Eshop má pouze kvalitní a značkový sortiment. Nákupem online ušetříte mnoho peněz a pokud si s výběrem nevíte rady, neváhejte eshop kontaktovat a poradit se s vaším výběrem. Čeká vás úprava vozu, kterou si jistě zamilujete a všimne si jí i vaše okolí.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …