Domů / Doporučujeme / Největší katalog Ubytování v Chorvatsku

Největší katalog Ubytování v Chorvatsku

Dovolená u Jadranu je pro mnoho Čechů nejčastější volbou. Do Chorvatska se každoročně vydávají nejčastěji autem a jejich cílem jsou oblíbená letoviska na pevninském pobřeží nebo na některém z mnoha chorvatských ostrovů. Pro spoustu lidí je nejlevnější dovolená právě v Chorvatsku, zvláště když se spokojí se skromnými podmínkami pod stanem v kempu. Ovšem pohodlí poskytují hlavně penziony, apartmány či hotely, z nichž si můžete vybírat v největším a nejlepším internetovém katalogu pod názvem Ubytování v Chorvatsku.

Co katalog obsahuje?

Hlavní náplní katalogu Ubytování v Chorvatsku je, jak už z názvu vyplývá, nabídka ubytování v soukromých apartmánech, penzionech nebo hotelích. Na jeho stránkách ovšem najdete spoustu dalších informací týkajících se Chorvatska, jeho přírodních krás, pamětihodností, typických pokrmů, ale také například počasí. Dozvíte se nejen aktuální zprávy o počasí v celém Chorvatsku, ale můžete si dokonce zjistit jak bude v době vaší dovolené ve vámi vybrané destinaci. Motoristé určitě uvítají aktuální zprávy o dopravní situaci nebo mapy pevninské části i jednotlivých ostrovů.

Jak si rezervovat ubytování?

Nejprve zašlete dotaz na ubytování přes jednoduchý formulář na dně každé stránky vybraného objektu. Poté uvedete termín, počet osob a svou e-mailovou adresu. Na tu se vám ozve přímo majitel objektu, se kterým pak budete dojednávat veškeré podmínky. Na požádání vám poskytne fotografie konkrétního apartmánu, o který máte zájem. Novinkou je videoprezentace, která vám poskytne konkrétní představu o poloze objektu i jeho vnitřním vybavení. Díky přímému jednání s majitelem se vyhnete zprostředkovatelskému poplatku, který požadují cestovní kanceláře.

Fórum o Chorvatsku

Součástí katalogu je také rubrika nazvaná Fórum o Chorvatsku, obsahující recenze turistů. Jejich názory vám mohou pomoci, až se budete rozhodovat kam na dovolenou k moři. Stejně tak i vy se můžete s ostatními turisty podělit o své čerstvé zkušenosti a postřehy.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …