Domů / Hry & aplikace / Aplikace pro tvůj Android – záznamníček, originální tapety a přehled akcí

Aplikace pro tvůj Android – záznamníček, originální tapety a přehled akcí

Aplikace pro tvůj Android jsou opět tady. Co nás čeká. Podíváme se na záznamník a úkolníček, který vám ušetří spousty starostí a zlepší vaši produktivitu. Originální tapety v další aplikaci vyšperkují váš telefon na desénovou záležitost. Jako poslední si představíme vychytanou appku, která vás upozorní na zajímavé události ve vašem okolí.

Úkolníček a záznamník – Memorigimemorigi

Produktivních aplikací je přehršel. Dnes si však ukážeme appku, která vás překvapí svým uživatelským rozhraním. Krásné barevné ikony, přehledné uživatelské rozhraní a dobře zpracované funkce si u aplikace Memorigi zamilujete. Appka je určena pro úkoly a poznámky. Pokud hledáte skvělou alternativu k aplikaci Google Keep, Memorigi je ideální volbou.

Aplikaci stahujte zde

peppyOriginální tapety – Peppy Wallpapers

Tapety dokážou oživit telefon. Pokud však máte dost nudných fotografií roztomilých zvířátek a přírody, bude se vám hodit aplikace Peppy Wallpapers. Tato povedená aplikace je originální po všech směrech. Dokáže totiž vytvářet aplikace, které jsou unikátní a stylové. Na stejnou tapetu nenarazíte. Samozřejmostí je vysoké rozlišení. Krásné barvy a jedinečný design si zamilujete.

Aplikaci stahujte zde.

Zajímavé události v okolí – GoOutgoout

Aplikace, která vám nedovolí sedět na zadku. Takto zjednodušeně lze popsat appku GoOut, která vám nabízí povedeného kulturního průvodce. Aplikace vám nabídne přehled nejpopulárnějších akcí a kulturní zábavy ve vašem okolí. Jednotlivé události můžete filtrovat podle svých potřeb. Nechybí základní informace o datu, místě konání a ceně akce. U vybraných akcí je možné zakoupit lístky skrze aplikaci. Jestliže rádi objevujete nové interprety, navštěvujte divadlo nebo rádi sledujete filmy, aplikace GoOut nesmí chybět ve vašem telefonu.

Aplikaci stahujte zde.

 

Shlédněte také

Je Londýn hlavním městem hackerů?

Londýn zná mnoho lidí jako krásné historické město, jedná se také o celosvětové centrum technologií. …