Domů / Hry & aplikace / Aplikace pro tvůj Android – dětský launcher, pokladna EET a učebnice čtení

Aplikace pro tvůj Android – dětský launcher, pokladna EET a učebnice čtení

Obchod Play obsahuje celou řadu zajímavých aplikací, které nepatří do kategorie standardní. Dnes se zaměříme na speciální launcher, který je určený pro děti. Podnikatelé ocení nabídku pokladny EET, která vás zaujme zajímavým řešením. Pro všechny děti povinné školní docházkou tu máme skvělou aplikaci, která vás naučí číst.

Dětský launcher – Lunalauncher

Chytrý telefon v ruce dítěte není nic zvláštního. Na tento jev reagují i vývojáři a vytváří speciální aplikace pro děti. Jednou z nich je i tento povedený dětský launcher Luna, který je určený pro rodiče. Appka vám umožní mít kontrolu nad chytrým telefonem. Součástí je krásně zpracované uživatelské rozhraní a bohaté funkce. Určitě oceníte omezený přístup do složek, monitoring telefonu a jednodušší restrikce. Aplikace Luna umožňuje přepínat mezi dětským a rodičovským účtem. Aplikace je v anglickém jazyce, ale menší procvičení nikomu neuškodí.

Aplikaci stahujte zde.

eetJednoduchá pokladna – EET Plus

Poslední dobou je kolem EET pokladny pěkně rušno. Cena některých pokladních systémů dosahuje astronomických částek. Aplikace EET Plus je zdarma a plní základní účel elektronické evidence tržeb. Jednoduché a přívětivé uživatelské rozhraní vám umožní mít kontrolu nad svými transakcemi a držet si tak dál od těla příslušné úřady. Více informací o pokladně získáte přímo v aplikaci.

Aplikaci stahujte zde.

Zábavné učení – Učím se čístcteni

Tato aplikace je určena rodičům předškoláků. Skvělé propojení moderních technologií a učebnice čtení v sobě ukrývá aplikace Učím se číst. Samotný název appky dost věcí objasní. Uživatel může nastavit písmena, délku a počet slov nebo zapnout zobrazení velkých či malých slov. Aplikace je jednoduchá a přehledná. Bez asistence dospělého člověka se alespoň u prvního spuštění aplikace neobejde.

Aplikaci stahujte zde.

Shlédněte také

Je Londýn hlavním městem hackerů?

Londýn zná mnoho lidí jako krásné historické město, jedná se také o celosvětové centrum technologií. …