Domů / Doporučujeme / Akumulátor v notebooku dosluhuje?

Akumulátor v notebooku dosluhuje?

Pokud vám dělá váš notebook společnost už více let, pravděpodobně jste zaznamenali, že vám vydrží bez nutnosti nabití stále kratší dobu. Může za to baterie. Baterie nevydrží fungovat věčně stále stejně, její pravidelné nabíjení a vybíjení začne postupně snižovat její kapacitu a životnost. Životnost baterie je dána určitým počtem cyklů a pak je vhodné baterii vyměnit. Když vám notebook vydrží namísto několika hodin nabitý jen několik desítek minut, je to jasný signál, že byste měli pořídit nové baterie do notebooku.

Kde baterie do notebooku pořídit

Někteří lidé se obrací na servisy počítačů nebo se snaží kupovat baterie v různých kamenných prodejnách. V obou případech zaplatíte za baterii velmi vysokou částku. Nejlevnější a nejlepší možností pro pořízení nové baterie je eshop Baterie24.cz, kde najdete baterie prakticky pro každý notebook. Zboží je velmi kvalitní a pořídíte ho levně. Pokud znáte značku svého notebooku a modelovou řadu, zabere vám hledání vhodného akumulátoru jen několik vteřin. Stačí si ze seznamu značek vybrat tu vaší a podle modelu následně už uvidíte váš akumulátor. Jeho objednání je rychlé, stejně tak jako doprava k vám domů, abyste mohli s notebookem pracovat co nejdříve.

 

Někdy se vyplatí pořídit větší množství akumulátorů. Pokud často cestujete na dovolenou, služební cesty, jste často na konferencích či v terénu, jistě se vám občas stane, že se ocitnete mimo dosah elektrické zásuvky a bez notebooku se neobejdete. Když máte akumulátorů více, postačí vyměnit vybitou baterii za nabitou a můžete pracovat dále. Eshop Baterie24.cz má tu výhodu, že zde koupíte akumulátory i pro další elektroniku, třeba pro mobilní telefony, kamery, aku nářadí a mnoho dalšího. K dispozici vám jsou i nabíječky, u těch se také často stává, že časem přestanou fungovat nebo je ztratíte, v eshopu tak snadno můžete pořídit nové.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …