Domů / Doporučujeme / Adrenalinové zážitky pro muže

Adrenalinové zážitky pro muže

Říká se, že muži jsou jako malé děti i v pokročilém věku a také se říká, že kdo si hraje, nezlobí. Dárek pro muže, který zajistí, že nebude zlobit, bude si hrát a bude mít spoustu skvělých zážitků pro vás má www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/. Takovým dárkem je třeba hodinový let na takzvaném Jetpacku. Co to je? Nikdy jste o létajícím batohu neslyšeli?

Znáte Jamese Bonda, tak ten se svým batohem létal už v minulém století. A teď můžete tento pocit darovat i svým blízkým. Jediným rozdílem je, že let bude probíhat nad vodní hladinou. Silný vodní proud vás vyzvedne nad vodní hladinu a umožní vám zažít skvělý pocit letu. Budete se cítit jako ptáci, protože nebudete sedět uvnitř žádného stroje, budete prostě létat sami. Jetpack je skvělý adrenalinový zážitek. Výhodou je i to, že se nemusíte bát tvrdého přistání, protože budete přistávat do vody.

Pro koho je létání nad vodní hladinou málo, může vyzkoušet českou verzi známé hry pevnost Boyard. TEPfaktor je ideální místo pro zábavu vašeho muže s jeho kamarády. Jde o jedinečný adrenalinový zážitek, plný akce a napětí. V TEPfaktoru není až tak důležitý cíl, ale cesta k němu. Během hry je především důležité si užít zábavu, pobavit se a zažít akci. Na rozdíl od originálu je TEPfaktor jiný v tom, že se nemusíte bát pavouků, hadů ani klaustrofobie. Hra je řízena elektronicky a na splnění zadaných úkolů máte časový limit. Pokud některý ze zadaných úkolů napoprvé nesplníte, můžete se o jeho zdolání pokusit znovu.

TEPfaktor je ideální pro skupiny přátel, teambuldingy, oslavy nebo rodinné výlety. Hra vyzkouší, jestli jste ten správný tým. Zda dokážete spolupracovat a pomáhat si při úkolech, které dostanete zadané. Před začátkem hry je možné zvolit téma a typ úkolů abyste nešli do něčeho, co nebude pro vás. Není ani potřeba mít strach z případné špatné kondice, protože úkoly jsou všestranné a vždy si nějak pomůžete v týmu.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …