Domů / Novinky / Hodinky Apple Watch vás mohou vyjít pěkně draho
Apple Watch
Apple Watch

Hodinky Apple Watch vás mohou vyjít pěkně draho

Společnost nakousnutého jablka Apple představila v San Franciscu na konferenci očekávané chytré hodinky s názvem Apple Watch. V obchodech by se mělo objevit 24. dubna a startovací cena je kolem devíti tisíc korun. Za nejvyšší model však můžete zaplatit i více jak 100 tisíc korun.

3 kolekce pro všechny uživatele

2Je tomu více než pět let, co Apple představil zbrusu nový produkt. Do té doby se objevovaly pouze aktualizované verze zařízení MacBook, iPad či iPhone. Hodinky budou k dostání ve třech kolekcích, Watch, Watch Sport a Watch Edition. V základu se začnou prodávat Apple Watch Sport a jejich cena je na 349 dolarech (cca 7000 Kč). Za tyto peníze získáte 38mm ciferník. Pokud si připlatíte 50 dolarů, můžete využívat nabídku hodinek Sport s ciferníkem 42mm.

3Další model, který zastupuje střední třídu Standard edition, má ciferník z nerezové oceli a začíná na 549 dolarech (38mm ciferník). Zvolit si můžete i samotný pásek a díky tomu se cena může vyšplhat až na 1049 dolarů. Cena za větší ciferník (42mm) bude opět o 50 dolarů vyšší.

Samotným stropem a luxusem mezi hodinkami bude verze Apple Watch Edition, která má ciferník z 18 karátového žlutého či růžového zlata. Cena začíná na 10000 dolarech a podle zvoleného pásku se může vyšplhat i o několik tisíc výše.

1Pokud se nemůžete dočkat tohoto nakousnutého zázraku, můžete si za nimi udělat výlet. První prodeje začnou od desátého dubna v USA a Japonsku. V západní Evropě to bude možné až 24. dubna. Zda budou dostupné i jinde, o tom zatím Apple neřekl ani slovo.

Hodinky podporují různé aplikace, které si můžete stahovat z Apple Watch Store přes váš iPhone. K chytrému telefonu se pak připojíte pomocí Wi-Fi či Bluetooth. Navíc můžete komunikovat společně s ostatními uživateli chytrých hodinek. V provozu by měly vydržet na jedno nabití až 18 hodin. Kromě aplikací a skvělé parády, lze hodinky využívat i jako fitness tracker, na volání či jako budík, který vám připomene blížící se události.

Shlédněte také

CNC laser vám zajistí precizní výpalky z plechu

Laser se využívá v mnoha oblastech a jednou z nich je řezání materiálů. Jedná se …