Domů / Bezpečnost / Windows 10 čeká velký aktualizace. Přibude velké množství nových funkcí

Windows 10 čeká velký aktualizace. Přibude velké množství nových funkcí

Druhá aktualizace pro Windows 10 je na spadnutí. Microsoft chystá vydat další balík aktualizací již 17 října. K dispozici bude zadarmo a podle všeho se můžeme těšit na řadu nových funkcí.

Fall Creators Update odhaluje své možnosti

Microsoft pojmenoval balík Fall Creators Update a některá vylepšení, která aktualizace přinese, víme již nyní. Softwarový gigant si pustil pusu na špacír a těšit se můžeme na uživatelské účty na různých zařízení, které budou propojené. Ve zkratce budete moci pracovat na jednom zařízení a všechny potřebné úkony dokončit na dalším, úplně jiném stroji. Zajímavou funkci je i časová osa. Ta vám dovolí vrátit se v čase a zjistit, na čem jste pracovali před dvěma hodinami nebo i několika měsíci.

Microsoft věnuje budoucnosti poměrně velkou pozornost. Aktualizace přináší úpravy pro systém, které umožní lepší přechod na smíšenou realitu. Užitečná funkce pro speciální helmy Visor, které nedávno představil Dell.

První aktualizace slavila úspěch

Velkého množství nových funkci se dočkal systém Windows 10 již letos na jaře. Tehdy byla vydaná velká aktualizace Creators Update, která je zaměřená na kreativce. Nové funkce byly zaměřeny především na kreativní činnost. Nově se totiž Windwos 10 zapojili i do oblasti 3D technologie. V malování lze vytvářet trojrozměrné objekty nebo převádět 2D díla na trojrozměrné umění.

Velkou část aktualizace věnoval Microsoft hráčům, kteří získali nástroje jenž jim umožňují streamovat své zážitky ze hry. Kromě sdílení zážitků můžete i vytvářet turnaje díky programu Arena.

Dalším vylepšení proběhlo u prohlížeče Microsoft Edge a to především v uživatelském rozhraní a bezpečnosti. Zlepšila se ochrana soukromí i bezpečnost v rámci celého systému Windows 10. Jaké další novinky čekají v druhé aktualizaci můžete objevit sami již v úterý 17. Října.

Shlédněte také

Pegasus je spyware, který ohrožuje demokracii

Spywary už dávno nejsou jen nástrojem zločinců, kteří chtějí odcizit peníze z vašeho bankovního čtu, …