Domů / Doporučujeme / Usnadněte si prodej či nákup použitého stroje

Usnadněte si prodej či nákup použitého stroje

Hledáte možnost, jak prodat či pořídit použitý stroj? Obraťte se na profesionály ve svém oboru, kteří nabízí neskutečnou pomoc při prodeji a shánění použitých strojů.

Online možnost

Skvělou možností jsou pro vás stránky exapro.cz, díky kterým můžete prodávati hledat použité stroje. Jednat se může o průmyslové stroje, dřevoobráběcí stroje, textilní stroje, potravinářské stroje apod. Exapro je pro všechny kupující i prodávající tím pravým místem pro obchodování s použitými stroji.

Podpora

Exapro funguje jako internetová platforma s týmem 20 specialistů, kteří pracují jaksi za „oponou“ a sledují, aby klient dostal přesně ten stroj, který potřebuje a aby se prodejce dostal do kontaktu jen se seriózními a kvalifikovanými kupujícími. Ušetří vám tak mnoho času a zbaví vás zbytečných starostí.

Jak na to?

Základem je přidat na webové stránky stroj, který chcete prodat. Dále už si řešení prodeje přebírá specialista, který se stará i o překlad nabídky, která se díky tomu dostane k potencionálním zájemcům z celého světa. A to vše zdarma. Zástupce se stará o propagaci vaší nabídky, vyřizuje komunikaci apod. Vyřizuje všechny poptávky, zodpovídá otázky a dodává dostupné technické údaje o stroji.

Široký dosah

Exapro navíc vynikají tím, že mají široký dosah online viditelnosti a přitahují tak pohledy více než 300 000 potencionálních zákazníků každý měsíc. Zákazníci mají přístup k nabídkám od více než 10 000 prodejců z celého světa. Po nalezení nejvhodnějšího kupujícího jej obchodní zástupce předá do kontaktu s prodejcem, ti se domluví na prohlídce stroje. Poté dochází už jen k uzavření prodeje, pokud bude vše tak, jak má být. Nákup či prodej použitého stroje nebyl nikdy jednodušší a s pomocí profesionálů v oboru to bude opravdová hračka.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …