Domů / Doporučujeme / Kompletní opravy i poradenství pro telefony, to je iDirection

Kompletní opravy i poradenství pro telefony, to je iDirection

Rozbil se vám telefon a hledáte kvalitní a rychlou pomoc? V iDirection vám mohou nabídnout mnohaleté zkušenosti profesionálních pracovníků a odbornou pomoc při řešení sebemenšího problému.

Nejen opravna

iDirection se zabývá servisem a poradenstvím pro značky Huawei, Xiaomi, Samsung a Apple. Jejich pobočky najdete hned ve třech městech – v Praze, Hradci Králové a Liberci. iDirection nabízí kvalitní služby pro modely těchto značek, ale také poradenství. Nejedná se o běžnou opravnu, najdete u nich také něco navíc. Zdá se vám, že váš Samsung S8 nefunguje, jak by měl? Zeptejte se na některé z poboček, poskytnou vám odborné poradenství, v případě potřeby vás zaškolí ve vybrané oblasti, pomohou vybrat aplikace vhodné do vašeho telefonu nebo telefon synchronizují či zálohují, pokud si s těmito operacemi nebudete sami vědět rady.

Servis a poradenství na jednom místě

Kvalitní servis Xiaomi už nemusíte hledat. Centrální pobočka v Praze je otevřená od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Pokud se nemáte jak dostavit, využijte kurýrní služby, kterou iDirection poskytuje. Tato služba je tam i zpět zdarma. Vašemu telefonu se dostane nejlepší péče. Firma provádí záruční i pozáruční servis Samsungu, jejich předností je dlouholetá praxe, velké zkušenosti a mnoho náhradních dílů skladem. Díky tomu může oprava proběhnout opravdu rychle. Nemáte-li času nazbyt, navštivte webové stránky, kde si můžete prohlédnout kompletní ceník prováděných služeb, včetně orientační doby trvání operace.

Hledáte-li Apple servis Praha v iDirection vám s poradí s každým zařízením této značky, ať už je to iPhone SE nebo například iPhone X. Vždy se vám dostane kvalitní a rychlé opravy, případně diagnostiky zařízení.

Chraňte svůj telefon

Aby byl váš chytrý telefon i nadále bez vad, je důležité jej chránit. Zkuste si pořídit ochranný obal, který utlumí nárazy, nebo ochrannou fólii. iDirection nabízí unikátní ochranu v podobě tvrzené fólie značky Protection Pro by ClearPlex, která váš telefon dokonale ochrání. Možná potom nebudete muset nějakou dobu vyhledávat Huawei servis pro svůj telefon.

Shlédněte také

Pokladní systém pro služby, který zvýší obrat, zefektivní provoz a ušetří čas

V každém moderním provozu se dnes setkáte s platebním terminálem. Tato platební metoda je velmi …