Domů / Doporučujeme / Kompletní opravy i poradenství pro telefony, to je iDirection

Kompletní opravy i poradenství pro telefony, to je iDirection

Rozbil se vám telefon a hledáte kvalitní a rychlou pomoc? V iDirection vám mohou nabídnout mnohaleté zkušenosti profesionálních pracovníků a odbornou pomoc při řešení sebemenšího problému.

Nejen opravna

iDirection se zabývá servisem a poradenstvím pro značky Huawei, Xiaomi, Samsung a Apple. Jejich pobočky najdete hned ve třech městech – v Praze, Hradci Králové a Liberci. iDirection nabízí kvalitní služby pro modely těchto značek, ale také poradenství. Nejedná se o běžnou opravnu, najdete u nich také něco navíc. Zdá se vám, že váš Samsung S8 nefunguje, jak by měl? Zeptejte se na některé z poboček, poskytnou vám odborné poradenství, v případě potřeby vás zaškolí ve vybrané oblasti, pomohou vybrat aplikace vhodné do vašeho telefonu nebo telefon synchronizují či zálohují, pokud si s těmito operacemi nebudete sami vědět rady.

Servis a poradenství na jednom místě

Kvalitní servis Xiaomi už nemusíte hledat. Centrální pobočka v Praze je otevřená od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Pokud se nemáte jak dostavit, využijte kurýrní služby, kterou iDirection poskytuje. Tato služba je tam i zpět zdarma. Vašemu telefonu se dostane nejlepší péče. Firma provádí záruční i pozáruční servis Samsungu, jejich předností je dlouholetá praxe, velké zkušenosti a mnoho náhradních dílů skladem. Díky tomu může oprava proběhnout opravdu rychle. Nemáte-li času nazbyt, navštivte webové stránky, kde si můžete prohlédnout kompletní ceník prováděných služeb, včetně orientační doby trvání operace.

Hledáte-li Apple servis Praha v iDirection vám s poradí s každým zařízením této značky, ať už je to iPhone SE nebo například iPhone X. Vždy se vám dostane kvalitní a rychlé opravy, případně diagnostiky zařízení.

Chraňte svůj telefon

Aby byl váš chytrý telefon i nadále bez vad, je důležité jej chránit. Zkuste si pořídit ochranný obal, který utlumí nárazy, nebo ochrannou fólii. iDirection nabízí unikátní ochranu v podobě tvrzené fólie značky Protection Pro by ClearPlex, která váš telefon dokonale ochrání. Možná potom nebudete muset nějakou dobu vyhledávat Huawei servis pro svůj telefon.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …