Domů / Doporučujeme / Spánek v úplné tmě? Bez pomocníků se neobejdete!

Spánek v úplné tmě? Bez pomocníků se neobejdete!

Jste sovy a žijete zásadně v noci? Nebo vám práce na střídavých směnách, kde se objevují také noční, nedává moc možností a vy přes den musíte, alespoň na pár hodin jít spát? Když je venku zataženo, prší nebo se brzy stmívá a pozdě rozednívá, není to až takový problém. V létě, kdy je brzy světlo, sluníčko neúnavně svítí do oken již brzy ráno. Navíc denní světlo a venkovní ruch mohou také přispívat ke špatnému spaní. Jednou, dvakrát se to dá zvládnout, ale pravidelně? Máte lehké spaní a potřebujete tmu? Nebo chcete zamezit dennímu světlu, když spíte po noční směně?

Žaluzie, které přejí spánku

Možná máte v oknech klasické žaluzie, které má dnes už takřka každý. Mohou trochu pomoci, ale úplně místnost nezatemní, případně neeliminují hluk či sluneční paprsky. Vždy skrz ně něco prosvítá, pokud nejsou úplně tmavé, pak i přes jednotlivé lamely prosvítá sluníčko. A neotočíte-li je správně, pak máte velmi brzy po spánku. Naproti tomu venkovní žaluzie Praha 9 mají tuto schopnost. Pomohou efektivně zatemnit jednotlivé místnosti, kdy s nimi regulujete sluneční paprsky a také denní světlo v místnosti. Kromě toho, že se dobře a pohodlně vyspíte, mají také další funkce.

Jak dále pomáhají venkovní žaluzie?

Kromě regulace denního světla vám pomohou zajistit soukromí před sousedy, kteří by rádi nakoukli, jak to u vás vypadá. Také s jejich pomocí můžete ovlivnit teplotu v místnosti, což zejména v letních a parných dnech oceníte. K tomu navíc můžete větrat podle libosti, nemusíte žaluzie shrnovat. Čerstvý vzduch tak do místnosti dostanete kdykoliv je to nutné. Můžete vybírat z bohaté nabídky barevného provedení, tvarů lamel a také vybíráte, zda budete venkovní žaluzie Praha ovládat motoricky nebo manuálně. Žaluzie jsou skutečně všestranným pomocníkem, který toho hodně umí!

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …