Domů / Doporučujeme / Díky moderní fotopasti budete mít vždy přehled o tom, co se před ní děje

Díky moderní fotopasti budete mít vždy přehled o tom, co se před ní děje

Fotopast je plně automatickým digitálním zařízením, které vyhotovuje statické snímky i krátká videa ve dne i v noci. Moderní fotopasti dokonce dokáží ihned po pořízení fotografie odesílat na váš mobilní telefon či e-mail. Vy tak máte vždy přehled o tom, co se před fotopastí děje.

Fotopast

Fotopast po umístění do terénu již funguje sama. Aktivována je spuštěním PIR čidla v okamžiku, kdy je zaznamenán pohyb člověka či zvířete v zorném poli snímače. Čidlo fotopasti však nepracuje jen na základě záznamu pohybu, ale i na základě teplotních změn. Díky tomu jsou eliminovány zbytečně pořízené fotografie. Fotopast se však řídí na základě teplotních změn.

Monitoring

Fotopast je tak ideálním pomocníkem v monitoringu pohybů zvěře, ale i dobrým prostředkem ochrany vašeho majetku. Díky ní totiž vždy víte, co se na daném místě děje. Některé modernější modely fotopastí dokáží odesílat fotografie na váš mobilní telefon nebo e-mail formou MMS zpráv. Vždy tedy máte přehled o tom, co se před fotopastí děje. Některé fotopasti jsou také opatřeny o LCD displej, abyste si mohli snímky prohlížet hned v terénu a nečekat až budete doma u notebooku.

Výběr fotopasti

Při výběru fotopasti bude pro vás rozhodující pravděpodobně cena, ale také funkce, které vám fotopast nabízí. Levnější fotopast pořídíte již do 2500 korun, jedná se například o fotopast ScoutGuard 520 a Acorn 3310. Fotopast ScoutGouard má dokonce LCD displej pro prohlížení snímků přímo v terénu. Pokud však budete chtít od fotopasti více funkcí, budete si muset připlatit. Mezi nejoblíbenější fotopasti u nás patří fotopasti Bunaty, které jsou vyráběny pro Českou republiku a jejich menu je v češtině. Více než 100 měst a obcí je také používá pro ochranu majetku.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …