Domů / Doporučujeme / SEO – kompletní optimalizace vašich webových stránek

SEO – kompletní optimalizace vašich webových stránek

Vlastníte nebo provozujete webové stránky, ale jejich návštěvnost je mizivá? Nezobrazuje se adresa vašich webových stránek na prvních příčkách vyhledávačů? Tento problém dokážou efektivně vyřešit SEO optimalizace.

Co zkratka SEO znamená?

SEO – Search Engine Optimization – optimalizace webových stránek pro vyhledávače.

Jakou funkci má SEO optimalizace webu?

SEO optimalizace webu funguje na principu úpravy webových stránek takovým způsobem, aby zaujaly přední místa ve vyhledávačích a tím pádem se i lépe zobrazovaly, co vede i ke zvýšení návštěvnosti vašich webových stránek.

Optimalizaci webu provádí SEO specialista poskytující tyto kompletní služby na základě nejen znalostí a dovedností, ale i letitých zkušeností jako i specialista seolight.cz .

Co tedy získáte kompletní optimalizací webu?

V první řadě zlepšíte dostupnost vašich webových stránek ve vyhledávačích jako je například Google a Seznam. Webové stránky se budou mnohem lépe a častěji uživatelům a vašim budoucím návštěvníkům zobrazovat. Získáte tak vyšší počet návštěvníků a tím i zákazníků. Vybudujete si brand a zajistíte zapamatovatelnost vaší značky.

Jak optimalizace webových stránek probíhá?

Optimalizace webových stránek začíná samotným požadavkem klienta se zájmem o optimalizace pro vyhledávače. Na základě požadavku SEO konzultant porozumí situaci, v které se nachází web klienta a také obsah webu a konkrétní cíle. Proto je důležitý nejen profesionální, ale i individuální přístup.

Následně proběhne analýza klíčových slov a SEO analýza součástí které je kontrola struktury webu, duplicity textu, sitemapy, title, meta description, interní prolinkování webu atd. Na základě získaných informací dojde ke zpracování návrhu a úpravy webu, které vede ke dlouhodobé úpravě návštěvnosti webových stránek.

Takže pro stručné shrnutí, jak vlastně takové SEO konzultace probíhají, stačí zmínit hlavní důležité body jako přijetí požadavků klienta, SEO audit, návrh a stanovení úprav, návrh a zpracování dlouhodobé strategie, linkbuilding, měsíční reporty, zhodnocení výsledků.

Náš tip: The shocking campaign highlights ocean pollution. Read more here.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …