Domů / Internet / Kvalitní hosting? Hostliner myslí i na ty nejnáročnější

Kvalitní hosting? Hostliner myslí i na ty nejnáročnější

Výběr poskytovatele hostingu je jedním z největších oříšků pro každého, kdo má v plánu provozovat webové stránky. Poskytovatelů je na trhu mnoho, liší se však nejen cenami, ale také službami a přístupem ke svým zákazníkům. Již na trhu s telefonními operátory či poskytovateli internetu se řada uživatelů přesvědčila o tom, že největší poskytovatel nemusí znamenat nejlepší služby a už vůbec ne nejlepší servis pro své klienty.

Hostliner cílí na skutečné potřeby klientů

Provozovatel webhostingu by měl držet krok s dobou a sledovat potřeby svých klientů. Klienti se od sebe liší, jiné požadavky bude mít provozovatel drobného blogu, firemního webu, eshopu či velkého projektu jako jsou seznamky, aukční portály aj. Velmi atraktivní služby i rozdělení nabízí poskytovatel Hostliner.cz.

Namísto univerzální nabídky si i u běžného webhostingu můžete vybrat balíček, jaký budete potřebovat. Ačkoliv nepatří mezi nejznámější poskytovatele, jeho služby nabízí přesně to, co uživatelé potřebují a často marně poptávají u svých aktuálních poskytovatelů, jde například o:

  • SSL certifikát v ceně
  • Denní zálohování
  • Neomezený traffic
  • Neomezený počet subdomén
  • Více emailových účtů
  • Více MySQL databází
  • a mnoho dalšího..

Konečně multihosting, jak má být

Vývojáři i provozovatelé většího množství webů často hledají multihosting, tedy možnost provozování většího množství webů v rámci 1 webhostingu. Toto řešení ušetří nemalé množství finančních prostředků. Problém je, že ne každý poskytovatel hostingových služeb multihosting nabízí a většina z nich ho nabízí za nepříliš atraktivních podmínek. Hostliner.cz se rozhodl nabídnout multihosting, který potěší i ty nejnáročnější provozovatele. Je rozdělený hned do 3 různých balíčků a každý z nich nabízí prostor pro 1000 webů/domén. I zde platí skvělé výhody, jako denní zálohování, a Hostliner vám rovněž pomůže s instalací požadovaných redakčních systémů, jako jsou WordPress, OpenCart, PrestaShop či jiné.

Tip: Kvalitní a poctivé služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.

Shlédněte také

Internet věcí je zranitelný a může představovat velké nebezpečí

Internet věcí vypadá jako něco úžasného a většina lidí už ho nějak využívá. Jen si …