Domů / Doporučujeme / Ready made společnosti – jednoduchý způsob, jak začít podnikat bez stresu

Ready made společnosti – jednoduchý způsob, jak začít podnikat bez stresu

Pro začínající podnikatele je celkem obtížné orientovat se v podnikatelském prostředí. Alespoň ze začátku, než nasbírají potřebné a tolik cenné zkušenosti. Začátečníkům v byznysu ani nezlehčuje cestu stát, který jim pod nohy hází klacky v podobě byrokratických překážek, nutného placení základního kapitálu při zakládání společnosti atd. Pokud je však touha po vlastním podniku dostatečně silná, vše se dá zvládnout.

A s připravenou ready made společností je to hračka. Bez bolesti začnete podnikat během jednoho dne.

Co je to ready-made společnost a proč je ideální pro start v podnikání

Ready made společnosti jsou praktickou službou pro začínající podnikatele a skvělým způsobem, jak se za minimální náklady, bez ztráty času a bez nervů dostat k vlastnímu podniky, díky kterému můžete začít realizovat své sny. Ve zkratce kupujete již založenou společnost, která má vyřízené všechny úřední povinnosti, má 100% splacený základní kapitál a je připravena k okamžitému podnikání. Navíc si můžete vybrat hned z několika právních forem, ať už oblíbené s.r.o. nebo a.s. nebo mezinárodní Evropskou společnost (SE).

Již víme, proč je dobré vybrat si ready made společnost. Kromě rychlé založení vlastní firmy a možnosti podnikat téměř okamžitě mají ready made společnosti i další výhodu. Splacený základní kapitál eliminuje nutnost ručit vlastním majetkem. Kromě toho získáte firmu s tradicí, která má již nějakou minulost a pro zákazníky to bude znamenat větší jistotu.

V nabídce jsou i kromě připravených společností k prodeji i offshore společnosti nebo dluhopisové ready-made společnosti, které nabízí zvýhodněný daňový režim. Stačí si vybrat společnost, upravit název, oblast působení a další detaily a jste ready k podnikaní.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …