Domů / Doporučujeme / RC auta na dálkové ovládání, nejlepší dárek pro každého kluka

RC auta na dálkové ovládání, nejlepší dárek pro každého kluka

Téměř každý dospělý chlap se cítí být stále klukem. Proto si mnozí tátové rádi hrají se svými syny, dědové s vnuky a zejména moderní hračky na dálkové ovládání jsou tou nejlepší příležitostí, jak se společně vyřádit. RC modely aut z e-shopu NaDálkáč.cz jsou skvělým tipem na dárek pod vánoční stromek, k narozeninám nebo za dobré vysvědčení pro každého kluka. K nejoblíbenějším patří kategorie bugin, která zahrnuje spoustu druhů a typů těchto populárních vozidel.

Model Rock Climging Expert

Radost svému synkovi či vnukovi můžete udělat například RC autem Rock Climging Expert. Patří mezi oblíbená a populární auta na dálkové ovládání a je určeno především do terénu, ve kterém se snadno pohybuje díky pohonu zadních kol. Pomocí ovladače 2,4 Ghz lze s touto buginou dosáhnout rychlosti až 35km/hod. Jedná se o velmi živý model ve střední velikosti za přijatelnou cenu, který se hodí jak pro začátečníky, tak pro vyspělejší uživatele. Jeho skvělými vlastnostmi a vysokou dosahovanou rychlostí překvapí i zkušené závodníky.

RC obojživelník ROVER 4×4

Toto obojživelné auto je vhodné i pro menší děti. Je určeno do terénu, proto má pohon 4×4 a jeho výhodou je vodotěsnost. Nedělá mu problém žádný terén, ani voda, bláto, kaluže, sníh nebo rybník.

X-MAN TRANSFORMER RASTAR

Transformer může být skvělým dárkem pro děti i dospělé. Jedná se v podstatě o RC model auta a robota najednou. Dokáže jezdit jako auto i jako robot a navíc vás překvapí svými zvukovými efekty a osvětlením. Jedním tlačítkem změníte model auta na robota. Ovládání páčkovým ovladačem je velmi jednoduché a díky aku Ni-MH 4,8V 600 mAh si můžete hrát po dobu až 15 minut.

RC auta v měřítku 1:10

Nákladní auta GAZ, hasičské auto, traktor Vario, stavební stroj s kovovým drapákem, jeřáb na dálkové ovládání, to vše i další jsou RC auta v měřítku 1:10 na dálkové ovládání. Kromě ovládání jízdy disponují i ovládáním příslušných nástavců, jako například ramene u bagru, korby nákladního auta nebo vodního děla u hasičského auta.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …