Domů / Doporučujeme / Víte, proč spolupracovat se společností Konel?

Víte, proč spolupracovat se společností Konel?

Společnost Konel Zlín se zabývá opravami, návrhy a výrobou celé řady strojů, které jsou určené do průmyslových provozů. Při své činnosti spolupracuje s celou řadou zkušených mechaniků.

Oblasti aktivit společnosti

Společnost vyvíjí celou řadu aktivit a zabývá se celou řadou strojů, mezi něž patří i tyto:

Konvenční a obráběcí stroje

Tyto stroje nejen opravuje, ale i modernizuje a provádí u nich generální opravy. Ve spolupráci se zkušenými mechaniky dochází k výměně často velmi zastaralých a nespolehlivých systémů za systémy nové a moderní. Variátory a převodovky jsou nahrazovány frekvenčními měniči a pevnými převody.

Jednoúčelové stroje

Společnost navrhuje, konstruuje a vyrábí speciální jednoúčelové stroje a zařízení a to na základě požadavků jednotlivých zákazníků. Při výrobě jsou využívány dlouholeté zkušenosti i praxe techniků. Mezi jednoúčelové stroje patří například detekce správně založených vodičů krimpovacích strojů, řízení míchacích zařízení nebo navíjecí stroje.

Dřevoobráběcí stroje

Dřevoobráběcí stroje zajišťují měření a regulaci pořezové rychlosti linek a měření velikosti řezaného materiálu, které souvisí i s velikostí hoblin. Třídí materiál nařezaný, řídí ukládání desek, zajišťují plynulý rozběh motorů a to díky frekvenčním měničům a softstartérům, zabezpečují nakulování klád a optimalizují stávající řízení, centrují klády do katru, u něhož optimalizují otáčky, instalují liniové lasery. Společnost také zajišťuje servis linek stávajících, vizualizaci procesů nejen na počítači, ale i na dotykových operátorských panelech, archivuje data a provádí vzdálenou správu.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …