Domů / Doporučujeme / Profesionální repase řízení

Profesionální repase řízení

Podobně jako v jiných případech, lze i na automobily aplikovat známé úsloví, že je dobrým sluhou, ale zlým pánem. Auto nám může výborně sloužit jen v případě spolehlivého a bezpečného fungování všech agregátů. Vaši bezpečnou jízdu zajistí vedle jiných podmínek také dobrý stav řízení, kterému je třeba věnovat pozornost a pravidelně jeho stav kontrolovat. U starší automobilů dochází stejně jako u dalších komponentů k postupnému opotřebení systému řízení. Nemusíte kvůli tomu hned auto vyřazovat z provozu, jelikož tento problém vyřeší profesionální repase řízení prováděná společnosti AUTOKLUBY.cz, s.ro.

Jak repase řízení probíhá

Společnost AUTOKLUBY si zakládá na profesionalitě a vysoké kvalitě všech prováděných úkonů. Má k tomu vytvořeny odpovídající podmínky, zkušené automechaniky a moderní vybavení. Dílna, ve které se repase řízení provádějí, dodržuje všechny nezbytné standardy, které následně testuje na zařízení simulujícím výrobní zkoušky kvality. Lze tak zodpovědně tvrdit, že repasované řízení prochází stejným testem jako zcela nové řízení v automobilkách. Díky vysoké kvalitě odváděné práce si společnost může dovolit nabízet zákazníkům rozšířenou záruku až na 4 roky. V případě jakékoliv závady je řízení vyměněno za jiné repasované řízení, která jsou v dostatečném množství stále na skladě.

Jak je to možné?

Díky tomu, že společnost AUTOKLUBY působí na trhu online prodeje a je také jako největší provozovatel autoklubů v Česku a na Slovensku, má k zákazníkům velice blízko. Její činnost začala vykoupením starých řízení, která byla rozebrána, kompletně zrepasována a uskladněna. V současné době tak může uspokojit každého zájemce o repasi řízení ve velmi krátkém čase a bez dlouhého čekání. Poškozené řízení je demontováno a nahrazeno novým řízením ze skladu. Staré nefunkční řízení je pak zrepasováno, uskladněno a nainstalováno včetně geometrie buď na vaše vozidlo, nebo na vozidlo dalšího zákazníka.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …