Domů / Doporučujeme / Hledáte práci v Mladé Boleslavi nebo v Opavě?

Hledáte práci v Mladé Boleslavi nebo v Opavě?

Tato dvě města zdánlivě nic nespojuje. Snad jen fotbaloví fanoušci věcí, že jak v Mladé Boleslavi, tak v Opavě se hraje 1. fotbalová liga. Ovšem spojovacím článkem může být největší a nejlepší český pracovní portál pod názvem HitPrace.cz. Slouží všem uchazečům o zaměstnání v těchto městech a jejich okolí, ale i lidem uvažujícím o změně zaměstnání a v neposlední řadě i zaměstnavatelům, kteří na tomto portálu mohou zdarma nabízet svá volná pracovní místa.

Co vše Hitprace.cz nabízí?

Jeho hlavním posláním je nabízet volná pracovní místa a zájemci jej mohou užívat zcela bezplatně. Najdete zde volná pracovní místa ve všech odvětvích, tedy od průmyslu, přes zemědělství, stavebnictví, potravinářství až po služby. Pracovní nabídky se týkají nejen hlavních pracovních poměrů, ale i zkrácených pracovních úvazků nebo brigád vhodných například pro studenty či důchodce. Nechcete-li vysedávat u počítače, můžete využít možnosti zaregistrování na portálu HitPrace.cz. Jakmile se zaregistrujete, budou vám různí zaměstnavatelé posílat své pracovní nabídky na váš e-mail.

Víte co je „hlídací pes“?

Jedná se o službu portálu HitPrace.cz, která vám může ušetřit spoustu času. Pokud si ji ve svém počítači či notebooku nastavíte, bude za vás hlídat pracovní nabídky podle vašeho zadání. Ty budete dostávat na svůj email, takže pokud zareagujete jako první, může vypálit rybník jiným uchazečům.

Mladá Boleslav

Uvedená služba „hlídací pes“ vám může ohlídat nejen určitou pracovní pozici, ale také lokalitu. Pokud budete hledat práci v Mladé Boleslavi nebo v jejím okolí, pak si tento požadavek můžete do hlídacího psa také zadat. Nemusíte dlouze brouzdat na stránkách portálu HitPrace.cz, ale hlídat si jen svůj email, až se na něm objeví nabídka práce Mladá Boleslav. Své přání můžete ještě zúžit na jednotlivá okolní města, kterými jsou například Kosmonosy, Benátky nad Jizerou, Mnichovo Hradiště, ale i na menší obce, jako jsou v tomto případě Luštěnice, Kněžmost, Brodce a další.

Opava

Toto město se nachází v Moravskoslezském kraji a bohatou historii, kterou připomíná řada historicky cenných památek. Je zde ovšem i dostatek pracovních příležitostí jak pro místní, tak pro ty, kteří se sem přistěhují. V takovém případě může pomoci portál HitPrace.cz a jeho služba „hlídací pes“. Stačí si nastavit požadovanou profesi a lokalitu a pak už jen vyčkat, až se na vašem emailu objeví nabídka práce Opava. Svůj zájem můžete rozšířit i na okolí Opavy, kde se nacházejí obce Kravaře, Kobeřice, Hrabyně, Skřípov a další.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …