Domů / Doporučujeme / Pro výuku cizího jazyka využijte online jazykové kurzy

Pro výuku cizího jazyka využijte online jazykové kurzy

Potřebujete se naučit cizí jazyk pro svoje pracovní aktivity nebo si jen rozšířit svoje dovednosti, ale nemáte čas nikam dojíždět nebo docházet? Pak jsou pro vás ideální volbou jazykové kurzy online, které nabízí Jazyková škola Britannika.

Jaké online kurzy si můžete objednat?

Klasikou jsou kurzy všeobecné angličtiny. Objednat si však můžete také další kurzy praha online. Patří mezi ně specializované kurzy angličtiny obchodní, administrativní, lékařské (nejen pro doktory, ale i pro zdravotní sestry), z oboru technologií nebo cestovního ruchu. Kromě angličtiny naleznete v nabídce i online kurzy obchodní němčiny nebo ruštiny. Jazyková nabídka je však mnohem bohatší. Podrobnosti naleznete na stránkách jazykovekurzypraha.cz. Vzhledem k tomu, že výuka je individuální, můžete se vámi zvolený jazyk naučit velmi efektivním způsobem, rychle a jednoduše.

Proč právě Britannika?

Škola má s online výukou bohaté zkušenosti. Jednotlivé kurzy vedou zkušení pedagogové nebo rodilí mluvčí a probíhají pomocí zajímavých výukových programů. Také máte možnost zapůjčit si učebnice. I ceny kurzů jsou velmi příznivé. Mezi novinky patří studijní pobyty v zahraničí, v případě, že o ně projevíte zájem.

Online výuka i výuka v učebnách probíhá podle jednotného metodického přístupu a jedná se o kombinaci různých kreativních metod – poslech, čtení, konverzace a dovednosti písemného charakteru. Pro výuku jsou využívány moderní učebnice a audio i video prostředky. Na první hodině získáte stručný a velmi propracovaný plán celého kurzu. Během kurzu si procvičíte nejen mluvení a psaní, ale také získáte spoustu cenných informací o zemi, jejíž jazyk jste se rozhodli naučit. Nemusíte se obávat ani individuálního přístupu pro váš rozvrh kurzu. Zaměstnanci jazykové školy vám vždy ochotně zodpoví vaše dotazy a svým přístupem zajistí, že bude online jazykový kurz pro vás přínosem.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …