Domů / Doporučujeme / Online kurzy z oblasti Microsoft Office pro začátečníky i pokročilé

Online kurzy z oblasti Microsoft Office pro začátečníky i pokročilé

Potřebujete si osvěžit nebo prohloubit znalosti v oblasti Microsoft Office? Využijte online kurzy.

Jaké výhody online kurzy nabízejí?

Pokud se rozhodnete pro další vzdělávání či prohlubování svých znalostí, možným řešením jsou online kurzy, které lze absolvovat i při zaměstnání. Nemusíte chodit do školy, poskytují nižší finanční náklady a šetří čas a to především proto, že nemusíte nikam dojíždět. Umožňují vám zachovat si pracovní i rodinnou flexibilitu, studujete v klidu a z pohodlí domova, v čase, který vám vyhovuje. Záznamy si můžete pouštět opakovaně.

Na koho se obrátit?

Můžete si vybírat z široké nabídky online kurzů. Pokud hledáte online kurzy excelu, obraťte se na společnost umimexcel. Naleznete zde kurzy, které jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé a velmi pokročilé uživatele. Veškeré lekce jsou velmi podrobné, s názornými video ukázkami. Některé kurzy jsou dostupné celoživotně, jiné mají omezenou platnost. Součástí každého kurzu je i certifikát, některé obsahují závěrečný kvíz. Jednotlivé lekce si můžete pouštět svým vlastním tempem. Kurzy vede lektor s desetiletou praxí. Můžete využít kurzy zdarma i placené.

Jedinečný online video kurz Excel pro začátečníky nabízí zdarma ke shlédnutí některé z bonusových lekcí. V tomto online kurzu se můžete seznámit s aplikací Excel ve velmi podrobném výkladovém video kurzu, který obsahuje názorné ukázky i pro úplné začátečníky. Seznámíte se se způsobem spouštění programu, s manipulací s buňkami (označování, kopírování, mazání či formátování), se vzorci a vyzkoušíte si i jednoduché filtrování. Kurz se skládá z video návodů a komentářů lektora, kterými vás povede během celého kurzu. Kurz obsahuje základní úkony, díky kterým se naučíte pohybovat v prostředí Excelu.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …