Domů / Doporučujeme / Firemní prezentace i eshop na WordPressu

Firemní prezentace i eshop na WordPressu

Současný trh je velmi konkurenční a pokud v něm chce někdo prorazit prodejem svých produktů nebo služeb, jako základ by pro něj měly být atraktivní webové stránky, které dokáží snadno oslovit cílovou skupinu. Pokud ještě webové stránky nemáte nebo nejste spokojeni s těmi současnými, je nejvyšší čas je vytvořit. Při tvorbě je zapotřebí zvolit redakční systém, na kterém webové stránky poběží. Velké i malé firmy po celém světě používají stále častěji WordPress

Proč vybrat WordPress

Zapomeňte na složitá řešení, nevýhodou některých systémů je skutečnost, že je mohou spravovat jen specialisté nebo dokonce jen dotyčná firma, která web vytvořila. Tvorba webů na WordPressu je nejlepší z mnoha důvodů. Jde o přehledný systém, který může spravovat naprosto kdokoliv, snadno se aktualizuje, je možné rozšiřovat jeho funkce prostřednictvím pluginů a také lze snadno měnit vzhled samotného webu. Stále více lidí se pouští do vytvoření webu svépomocí. Pokud má být web dostatečně atraktivní a správně nastavený z hlediska SEO, vždy se vyplatí svěřit tvorbu do rukou expertů, kteří se postarají, aby byl váš web ve všech ohledech dokonalý. Specialisty na redakční systém WordPress naleznete na webu WPDistro.cz. Postarají se o grafický design vašeho webu na míru. Web bude obsahovat všechny potřebné funkce, zabezpečení, bude plně responzivní a správně nastavený z hlediska SEO.

Specialisté s vámi naváží velmi úzkou spolupráci, aby se vše rýsovalo podle vašich potřeb a v den předání byl web takový, jaký jste si přáli. Postarají se jak o tvorbu firemních a osobních webů, tak i o tvorbu magazínů, internetových obchodů, katalogových systémů a jakýchkoliv dalších projektů na WordPressu. Více informací i širokou ukázku referencí můžete najít přímo na webových stránkách WPDistro.cz.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …