Domů / Doporučujeme / Pořiďte si do domácnosti originální doplňky vyrobené z minerálů

Pořiďte si do domácnosti originální doplňky vyrobené z minerálů

Minerály vznikají jako výsledek geologické činnosti v hlubinách zemských. Již v dávných dobách lidé věřili, že mohou působit pozitivním i negativním směrem. Využívali je jako platidlo nebo při výrobě šperků. Zdobili si jimi svá obydlí a svatyně věnované předkům nebo bohům. I v současné době lidé využívají některé minerály jako originální a nádherné doplňky do svých příbytků nebo kanceláří, neboť věří v jejich pomoc a mocnou energii.

Originální svícny

Pro jejich výrobu se nejčastěji používá sůl himalájská. Tyto svícny se vyrábějí ručně, z masivních solných krystalů. Fungují jako ionizátory vzduchu a pokud jsou zahřívány, tak se jejich účinky ještě zvyšují. Své zbarvení získávají díky obsahu železa nebo manganu. Kromě klasické růžové barvy si tak můžete pořídit i lampy ve žlutých, oranžových nebo tmavě červených odstínech. V každém svícnu je otvor, do kterého postačí vložit čajovou svíčku. Její mihotající plamen je ideální doplněk pro odpočinek a relaxaci. Přirozené světlo svíčky má pozitivní vliv na tělo i duši.

Dalším minerálem, který se používá pro výrobu svícnů, je achát. Někteří lidé věří, že pomáhá pozitivně působit na naše emoce, zlepšuje vztahy a podporuje sebevědomí. Patří mezi kameny, které se při léčení používají nejdéle. Starověké civilizace je vkládaly do náprsních pancířů brnění, aby bojovníci měli dostatek síly a byli chráněni proti nepřátelům.

Stromečky štěstí

Originální dekorace vyráběná z minerálních zlomků, které se navlékají na drátky, spojují ve větvičky a kmen stromu. Strom je pak upevněný na podklad, který většinou tvoří kámen. A které minerální stromečky štěstí vybrat? Může je tvořit třeba křišťál, který má očistnou sílu. Pomáhá ve volbě cesty, kterou bude směřovat váš život. Je to minerál velmi silných účinků.

Rozhodnete-li se pořídit si nějaké výrobky z minerálů, zavítejte na e-shop magieprirody.cz.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …