Domů / Doporučujeme / Podnikový informační systém

Podnikový informační systém

V každé činnosti jsou vždy nejdůležitější informace. Zejména úspěšnost podnikání je nejvíce závislá na schopnosti a umění nakládat s informacemi, využívat je a vyvozovat z nich správné závěry.

Jak pro začínající podnikatele, tak pro již zavedené firmy je proto velice důležité, zavést nebo si pořídit podnikový informační systém, který bude v jakémkoliv okamžiku schopen poskytnout konkrétní informace. Musí zahrnovat veškerá organizační a účetní data, podle kterých se podnikatel či management firmy bude moci kvalifikovaně a optimálně rozhodovat. Zrovna tak musí podnikový informační systém poskytovat přehled o stavu zásob, o platbách a dalších údajích souvisejících s výrobním programem nebo danými službami.

Informační program RIS

Chcete-li zvýšit efektivitu a zisk svého podniku, pořiďte si moderní podnikový informační systém RIS, který zdokonalí rozhodování vaší společnosti. Jedná se o komplexní, modulově řešený podnikový informační program. Zkratka RIS znamená Racionalizovaný informační systém. Stane se pro vaši firmu jedním z klíčových faktorů, který zefektivní plánování a řízení veškerých firemních procesů.

pp

Přispěje i k odhalení dosud skrytých zdrojů, které přímo ovlivní úspěšnost vašeho byznysu a podnikání. Systém RIS je klíčový pro další rozvoj včetně strukturálních a organizačních změn. Ulehčí práci při reorganizaci, neboť firma Saul, která úspěšně působí na trhu již více než 15 let, všechny své dosavadní znalosti a zkušenosti vtělila do podnikového informačního systému RIS.

saul

Hlavní součástí podnikového informačního systému je účetnictví, bez kterého se žádná firma ani podnikatel neobejde. V podnikovém informačním systému od firmy Saul najdete i účetní program, který obsahuje veškeré základní funkce potřebné pro podnikové účetnictví. Nechybí v něm kniha závazků, pohledávek ani pokladní kniha, dále je zde přehled bankovních operací, kopírování vnitřních dokladů pro často se opakující operace, vnitropodnikové účetnictví i roční účetní uzávěrka.

Přínos RIS

Podnikový informační systém RIS umožňuje univerzální řešení, neboť dokáže přijímat konkrétní požadavky jakékoliv společnosti. Nad standardním jádrem systému se vytváří řešení prakticky na míru podle požadavků konkrétního zákazníka.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …