Domů / Doporučujeme / Nová aplikace od HappyFoto

Nová aplikace od HappyFoto

Zrodila se hvězda,“ oznamuje celému světu naše největší fotoslužba. Má totiž novou aplikaci. Sami jsme na ni zvědaví a vyzkoušíme ji co nejdříve. Asi s fotkami z dovolené.

Novou aplikaci HappyFoto byste si teď, když máte plno fotek z léta a dovolených, mohli nainstalovat na všechna svoje zařízení. Objednávat fotky, fotoknihy a další fotodárky lze nyní pouze z jednoho programu v počítači Windows nebo Mac, v chytrém telefonu Android i iOS nebo online přímo ve webovém prohlížeči. Aplikace vypadá a ovládá se všude úplně stejně. „Samozřejmostí je, že v novém programu najdete celou naši nabídku. A úplně nejvíc je, že své produkty, které v nové aplikaci připravíte, můžete mezi jednotlivými zařízeními sdílet,“ vysvětluje jednatelka HappyFota Michaela Bílá Čížková a pokračuje: „ Fotoknihu můžete začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až projde finální kontrolou hlavy rodiny.“

A další nové fotodárky…

S novou appkou přišlo HappyFoto i s několika lákavými novinkami ve svém portfoliu. Například s heboučkou fleecovou dekou, s oboustranně potištěným povlečením, spraktickou rohožkou nebo s kryty na chytré telefony nejprodávanějších značek iPhone, Samsung a Huawei.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …