Domů / Doporučujeme / Nejdůležitější moment v životě se neobejde bez fotografa

Nejdůležitější moment v životě se neobejde bez fotografa

Svatba je pro každého životním mezníkem, kterým se změní jeho dosavadní způsob života. Nezachytit tyto neopakovatelné chvíle na fotografii, by bylo neodpustitelné. Svatební fotky jsou svědectvím, které nelze ničím nahradit.

Aby tato dokumentace byla perfektní a skutečně na profesionální úrovni, vyžaduje to zkušenost a odbornost. Tu vám může zaručit a poskytnout firma Foto Friesner, která provádí focení svateb Olomouc, Prostějov, Šternberk, Přerov, Mohelnice, Šumperk a samozřejmě v okolí těchto měst. Fotografie ze svatby vždy zpracuje v souladu s přáním zákazníka a dodá přesně v dohodnutém termínu.

Zásady fotografování

Nejdůležitější na fotografování je zachycení atmosféry. Profesionální fotograf musí umět vystihnout ten pravý okamžik, aby vše na snímku vypadalo naprosto přirozeně. Proto musí fotograf umět poradit všem svatebčanům, jak se uvolnit a nepůsobit křečovitě či strnule. To je hlavní deviza, kterou fotograf Friesner dokonale ovládá díky bohatým zkušenostem a perfektně zvládnutému řemeslu, které znamená přistupovat ke klientům podle jejich osobních přání.

img_5632

Nabídka firmy Friesner

Každý klient má možnost si při osobním jednání ve fotoateliéru vybrat z několika svatebních balíčků. Fotografie mohou být bílé, stříbrné, měděné či zlaté a cena jednotlivých balíčků je dána rovněž počtem objednaných záběrů. Po dohodě může fotograf pořizovat snímky z celého průběhu svatby, nebo pouze z některých fází. Každý vyžaduje něco jiného a firma Foto Friesner vyhoví jakémukoliv požadavku. Můžete tak mít fotografie pouze ze samotného obřadu, nebo mít zdokumentován příjezd svatebčanů případně různé skupinky podle vlastního přání. Je možné se domluvit i na mírné úpravě či pozměnění jednotlivých balíčků tak, aby výsledek maximálně vyhovoval požadavkům klienta.

img_6821

Jak si objednat foto ze svatby

V zájmu bezproblémového a kvalitního focení v Olomouci, Prostějově, Přerově, Šternberku či v okolí je dobré nenechávat nic na poslední chvíli. Ideální je sjednat si osobní schůzku s fotografem v jeho ateliéru ve Velkém Týnci, kde můžete vidět výsledky jeho práce a vybrat si variantu, která vám bude nejlépe vyhovovat.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …