Domů / Doporučujeme / Nebeská dronová show dorazí i do Česka

Nebeská dronová show dorazí i do Česka

Drony mají dnes neuvěřitelné množství využití, doručují zásilky, pomáhají záchranářům, hasí požáry, likvidují teroristy, pomáhají s natáčením i focením. Existuje však ještě jedna oblast, kde skvěle vynikají a tou je zábava. Když se spojí obrovské množství speciálně upravených dronů, předvedou vám strhující show. Dronová show vypadá úchvatně. Stejně jako synchronizovaní akrobati, tak i drony jsou schopny předvést krásnou ukázku svého umu.

Na noční obloze se rozzáří více než hvězdy, předvedou vám úžasné kreace, vytvoří obří světelné 3D objekty, které se budou transformovat, hýbat a fascinovat každého diváka. Je to jako balet na nebi. Ve světě si získala drone show obrovskou popularitu. Pokud jste doposud byli zvyklí jen na ohňostroje, drony vám ukáží něco výjimečného, aniž by rušily zvířata nebo někoho obtěžovaly. Již z kilometrové vzdálenosti mohou lidí vidět tuto přehlídku, která demonstruje, o jak vyspělou technologii jde.

První dronová show v ČR i SK

Tato show nemá na území Česka ani Slovenska obdoby, to se nyní změní díky firmě MAGIC DRONES s.r.o., která začne dronovou show již od letošního léta nabízet. Pokud toužíte po něčem netradičním, co dokáže vytřít zrak, rozhodně shlédněte video níže, které vám přiblíží, jak tato světelná show vypadá. Možná, že jste už viděli mnoho dronů, ale zajisté jste neviděli tak velké množství synchronizovaných dronů, jak předvádí krásné představení. Jak by se vám líbilo, kdybyste mohli vidět takovouto show ve vašem městě nebo třeba nad vaší zahradou? Více na Magicdrones.cz

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …