Domů / Doporučujeme / Na karty nepotřebujete více hráčů, zahrajte si Solitaire

Na karty nepotřebujete více hráčů, zahrajte si Solitaire

Snad každý si občas rád zahraje karty. Už od dětství jde pro většinu lidí o skvělou zábavu, kterou si lze zahrát kdykoliv a kdekoliv. Nudíte se v čekárně nebo třeba ve vlaku? Stačí mít balíček karet a o zábavu je postaráno. Karty nikdy neomrzí a lze je hrát o peníze i jen tak pro zábavu. Jaké karetní hry máte nejraději? Prší, žolíky nebo třeba poker? Karetních her existuje nespočet a k většině z nich potřebujete více lidí. Je možné hrát karty i o samotě? Ano, můžete a slouží k tomu hra Solitaire.

Karetní hra pro jednoho, která vás nadchne

Solitaire si mnoho lidí pamatuje jako jednu z prvních her, které byly k dispozici zdarma v operačním systému Windows. Dnes už tam tuto hru nenajdete, ale to vůbec nevadí, protože si můžete zahrát solitair online a to díky portálu Hrajzdarma.cz. Jde o web, kde naleznete stovky online her, které si můžete zahrát zcela zdarma. Je zde i mnoho karetních her, od pokeru až po blackjack nebo právě solitaire.

Ačkoliv si tuto hru můžete zahrát i se skutečným balíčkem karet, pro mnoho lidí je mnohem pohodlnější si ji nejprve zahrát online, protože k tomu nepotřebujete fyzický balíček karet. Samotná hra se hraje se dvěma balíky karet na poker. Cílem hry je přemísťovat karty ze sloupců tak, aby tvořily postupku sestupně od nejvyšší karty po nejmenší, tedy od K do A. Musí se střídat barvy, tedy černá a červená. Když jsou v každém sloupci postupky, hra je dokončená. Může to znít jednoduše, ale tak jednoduché to není a hra je velmi zábavná. Nabízí se ve velkém množství provedení a s různými obměnami, populární je třeba spider solitaire. Zajisté si i vy najdete oblíbenou variantu, která vás bude bavit a když vás omrzí, můžete zkusit zase jinou. Her je na webu Hrajzdarma.cz nepřeberné množství a jsou přehledně rozdělené do kategorií, takže si z nich zajisté vyberou i ti nejnáročnější hráči.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …