Domů / Doporučujeme / Pokladní systém pro služby, který zvýší obrat, zefektivní provoz a ušetří čas

Pokladní systém pro služby, který zvýší obrat, zefektivní provoz a ušetří čas

V každém moderním provozu se dnes setkáte s platebním terminálem. Tato platební metoda je velmi pohodlná. Nepotřebujete mít u sebe hotovost a platbu provedete rychle, bezkontaktně pomocí platební kary, mobilu nebo chytrých hodinek. Pokud zákazníkům nabídnete tento způsob platby, můžete si, jako podnikatel, zvýšit tržby.

Platební terminál jako šikovný pomocník

Spojíte-li platební terminál s pokladnou Dotykačka, můžete ročně ušetřit nemalé finanční prostředky. Kromě toho a vyššího obratu nabízí další výhody. Umožníte-li tento moderní způsob platby, zákazníci se k vám budou rádi vracet a časem získáte i zákazníky nové. Tím se opět navýší váš obrat. Vzhledem k tomu, že platební terminál je přenosný, poskytuje dokonalou flexibilitu. Platby tímto způsobem jsou bezpečné, snižují riziko ztráty hotovosti nebo příjem nepravých bankovek. Výhodou je i jeden dodavatel pro pokladnu i terminál.

Platební systém v různých oblastech služeb

Služby patří mezi hojně navštěvovaná místa. Nechte se inspirovat výhodami platebního systému v různých oblastech.

Kadeřnictví a kosmetika

Pokladní systém zde ušetří velké množství času, který můžete věnovat svým zákaznicím. Umožňuje snadnou správu rezervací a má spolehlivý věrnostní systém. Poskytuje dokonalý přehled prodeje, stavy skladu i historii objednávek. V prostředí pokladny si můžete vybrat vlastní kategorie, položky a nastavit vlastní barvy.

Wellness a masáže

Vyberte si vlastní kategorie, položky a uzpůsobte si barvy. Pokladní systém pro tuto oblast umožňuje rezervace zákazníků a práci s dárkovými kupóny a nabízí věrnostní program pro stálé klienty.

Fitcentra a posilovny

Pokladní systém určený pro tuto oblast služeb poskytuje snadnou práci s účty zákazníků i dárkovými poukazy. Díky vzdálené správě máte vždy provozovnu pod kontrolou. Pracují-li zaměstnanci na směny, pomůže docházkový systém.

Proč právě Dotykačka?

Dotykačka nabízí řadu užitečných funkcí. Podrobný manuál s návody a ukázkami k její činnosti naleznete na stránkách dotykacka.cz. Samozřejmostí je technická podpora 24/7. Dotykačka poskytuje dokonalý přehled kdykoli a z jakéhokoli místa.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …