Domů / Doporučujeme / Mobiola nabízí klasické, ale i moderní telefony

Mobiola nabízí klasické, ale i moderní telefony

Mobilní telefony jsou v současné době samozřejmou součástí našeho každodenního života. Můžeme s nimi nejen telefonovat a posílat z nich textové zprávy, ale pomáhají nám plánovat čas, kontrolovat elektronickou poštu, můžeme díky nim poslouchat hudbu, ukládat si do nich důležité informace a stahovat užitečné aplikace, které využíváme během dne.

Pokud je vaším cílem skutečně kvalitní a spolehlivý telefon, měli byste se seznámit se značkou Mobiola.

Proč si pořídit telefon Mobiola?

Společnost Mobiola působila původně jako distributorská síť pro celou řadu výrobců. Vzhledem k tomu, že se každý den potýkala s různými nedostatky a stížnostmi na mobilní telefony, ale i služby, rozhodla se založit vlastní Evropskou značku chytrých mobilních telefonů.

Majitel Patrik Töviš a CEO Matej Zeman, kteří stáli u zrodu společnosti, měli vizi, že jejich telefony budou patřit mezi kvalitní a moderní technologie, které si budou moci zákazníci pořídit za přijatelnou cenu a tuto vizi uvedli i do praxe. Telefony společnosti Mobiola naleznete po celé Evropě. Silné zastoupení má společnost ve Španělsku, Česku, Polsku a na Slovensku.

Výhody mobilních telefonů značky Mobiola

  • Telefony jsou cenově dostupné.
  • Poskytují široký výběr dotykových smartphonů s nejmodernějšími technologiemi či retro tlačítkové telefony, k nimž patří i oblíbená Véčka, jejichž samozřejmou výbavou jsou také moderní technologie a kvalitní fotoaparáty.
  • Baterie telefonu má dvojnásobnou kapacitu.
  • Záruka je poskytována po dobu 36 měsíců.
  • Výměna displeje je po dobu jednoho roku zdarma.
  • Zákazníkům je nabízena kompletní péče.
  • Dostupné je i příslušenství.

Přehled nabízených produktů společnosti naleznete na stránkách mobiola.eu.

Společnost Mobiola působí na trhu již pět let a stále si nachází nové příznivce a to především díky tomu, že naslouchá svým zákazníkům a neustále pro ně připravuje nové a originální telefony.

Mobilní telefony této značky můžete zakoupit ve velkých obchodních řetězcích, mezi něž patří například Tesco, Globus nebo Electro World.

Shlédněte také

Pokladní systém pro služby, který zvýší obrat, zefektivní provoz a ušetří čas

V každém moderním provozu se dnes setkáte s platebním terminálem. Tato platební metoda je velmi …