Domů / Doporučujeme / Mobiola nabízí klasické, ale i moderní telefony

Mobiola nabízí klasické, ale i moderní telefony

Mobilní telefony jsou v současné době samozřejmou součástí našeho každodenního života. Můžeme s nimi nejen telefonovat a posílat z nich textové zprávy, ale pomáhají nám plánovat čas, kontrolovat elektronickou poštu, můžeme díky nim poslouchat hudbu, ukládat si do nich důležité informace a stahovat užitečné aplikace, které využíváme během dne.

Pokud je vaším cílem skutečně kvalitní a spolehlivý telefon, měli byste se seznámit se značkou Mobiola.

Proč si pořídit telefon Mobiola?

Společnost Mobiola působila původně jako distributorská síť pro celou řadu výrobců. Vzhledem k tomu, že se každý den potýkala s různými nedostatky a stížnostmi na mobilní telefony, ale i služby, rozhodla se založit vlastní Evropskou značku chytrých mobilních telefonů.

Majitel Patrik Töviš a CEO Matej Zeman, kteří stáli u zrodu společnosti, měli vizi, že jejich telefony budou patřit mezi kvalitní a moderní technologie, které si budou moci zákazníci pořídit za přijatelnou cenu a tuto vizi uvedli i do praxe. Telefony společnosti Mobiola naleznete po celé Evropě. Silné zastoupení má společnost ve Španělsku, Česku, Polsku a na Slovensku.

Výhody mobilních telefonů značky Mobiola

  • Telefony jsou cenově dostupné.
  • Poskytují široký výběr dotykových smartphonů s nejmodernějšími technologiemi či retro tlačítkové telefony, k nimž patří i oblíbená Véčka, jejichž samozřejmou výbavou jsou také moderní technologie a kvalitní fotoaparáty.
  • Baterie telefonu má dvojnásobnou kapacitu.
  • Záruka je poskytována po dobu 36 měsíců.
  • Výměna displeje je po dobu jednoho roku zdarma.
  • Zákazníkům je nabízena kompletní péče.
  • Dostupné je i příslušenství.

Přehled nabízených produktů společnosti naleznete na stránkách mobiola.eu.

Společnost Mobiola působí na trhu již pět let a stále si nachází nové příznivce a to především díky tomu, že naslouchá svým zákazníkům a neustále pro ně připravuje nové a originální telefony.

Mobilní telefony této značky můžete zakoupit ve velkých obchodních řetězcích, mezi něž patří například Tesco, Globus nebo Electro World.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …