Domů / Hry & aplikace / Aplikace pro tvůj Android, které musíš vyzkoušet

Aplikace pro tvůj Android, které musíš vyzkoušet

Opět je tu náš seriál o aplikacích pro tvůj Android, které nesmíš minout. V tomto díle ti přinášíme tři nabušené aplikace. Jako první ti představíme program, který přetaví tvůj chytrý telefon v počítačovou myš. Dle se můžeš těšit na zdravou kuchařku a jako poslední nás čeká aplikace WeDJ. Jdeme na to!

Udělejte z telefonu myš pomocí aplikace WifiMouse 

WifiMouse je aplikace, o které si řeknete, že ji vůbec nepotřebujete. Jakmile ji vyzkoušíte, už nebudete chtít jinak. Dokáže telefon proměnit na dotykové rozhraní pro ovládání počítače. Funguje stejně jako touchpad. Tuto funkci oceníte v momentě, kdy se nechcete zvedat z postele a potřebujete něco na dálku vyřídit. V obchodě naleznete celou řadu podobných aplikací. Většina z nich je však placená.

WifiMouse stahujte zde.

Stravujte se chytře a zdravě. Je tu aplikace Paleosnadno

Česká aplikace určená především pro jedlíky, kteří mají rádi zdravou stravu. Pro všechny milovníky Paleo stravy je tu aplikace Paleosnadno. Obsahuje především nízkosacharidové pokrmy. Kromě toho je kompletně v češtině a postupem času přibývají další recepty. V aplikaci můžete vybírat podle názvu recept, vybírat podle chuti, oblíbenosti nebo si projíždět jednotlivé kategorie v podobě snídaní, polévky, hlavního jídla, salátu atd.

Aplikace ke stažení zdarma.

Vyzkoušejte si mixování hudby a připravte domácí párty

Láká vás kariéra DJ? Tak si stáhněte aplikaci WeDJ, která je skvělá pro míchání hudby na chytrém zařízení. Snadné míchání hudby, intuitivní rozhraní a krásná grafika vás čeká v této jedinečné aplikaci. Pokročilejší uživatele ocení flexibilní uspořádání, které vám umožní si vše rozložit podle potřeby. Ideální start vaší hudební kariéry.

Aplikace WeDJ je k dispozici na Google Play.

Shlédněte také

Je Londýn hlavním městem hackerů?

Londýn zná mnoho lidí jako krásné historické město, jedná se také o celosvětové centrum technologií. …