Domů / Hry & aplikace / Aplikace pro tvůj Android, které musíš vyzkoušet

Aplikace pro tvůj Android, které musíš vyzkoušet

Opět je tu náš seriál o aplikacích pro tvůj Android, které nesmíš minout. V tomto díle ti přinášíme tři nabušené aplikace. Jako první ti představíme program, který přetaví tvůj chytrý telefon v počítačovou myš. Dle se můžeš těšit na zdravou kuchařku a jako poslední nás čeká aplikace WeDJ. Jdeme na to!

Udělejte z telefonu myš pomocí aplikace WifiMouse 

WifiMouse je aplikace, o které si řeknete, že ji vůbec nepotřebujete. Jakmile ji vyzkoušíte, už nebudete chtít jinak. Dokáže telefon proměnit na dotykové rozhraní pro ovládání počítače. Funguje stejně jako touchpad. Tuto funkci oceníte v momentě, kdy se nechcete zvedat z postele a potřebujete něco na dálku vyřídit. V obchodě naleznete celou řadu podobných aplikací. Většina z nich je však placená.

WifiMouse stahujte zde.

Stravujte se chytře a zdravě. Je tu aplikace Paleosnadno

Česká aplikace určená především pro jedlíky, kteří mají rádi zdravou stravu. Pro všechny milovníky Paleo stravy je tu aplikace Paleosnadno. Obsahuje především nízkosacharidové pokrmy. Kromě toho je kompletně v češtině a postupem času přibývají další recepty. V aplikaci můžete vybírat podle názvu recept, vybírat podle chuti, oblíbenosti nebo si projíždět jednotlivé kategorie v podobě snídaní, polévky, hlavního jídla, salátu atd.

Aplikace ke stažení zdarma.

Vyzkoušejte si mixování hudby a připravte domácí párty

Láká vás kariéra DJ? Tak si stáhněte aplikaci WeDJ, která je skvělá pro míchání hudby na chytrém zařízení. Snadné míchání hudby, intuitivní rozhraní a krásná grafika vás čeká v této jedinečné aplikaci. Pokročilejší uživatele ocení flexibilní uspořádání, které vám umožní si vše rozložit podle potřeby. Ideální start vaší hudební kariéry.

Aplikace WeDJ je k dispozici na Google Play.

Shlédněte také

Česká vývojářská firma Geewa vstoupila se svojí mobilní hrou Smashing Four na americký trh. Jak se jí daří?

Geewa se proslavila verzí kulečníku Pool Live Tour na Facebooku. V době největší slávy si ji …