Domů / Doporučujeme / Kvalitní servis pro váš notebook i počítač

Kvalitní servis pro váš notebook i počítač

Notebooky či počítače se stále častěji objevují nejen ve firmách a společnostech, ale stávají se také nedílnou součástí školských i mimoškolských zařízení, zařízení poskytujících zdravotní péči a samozřejmě i většiny domácností. Jakmile však nefungují tak, jak by měly, nebo dojde k jejich jakékoli závadě, je potřeba zajistit kvalitní servis. Pokud bydlíte v Brně, či jeho okolí, můžete využít brno servis notebooku-fopanet.cz.

Servis FopaNET

Servis funguje již velmi dlouhou dobu. Díky tomu zaměstnanci opravili celou řadu notebooků i počítačů a v této oblasti informační technologie získali řadu cenných zkušeností, jež se odrážejí v jejich současné práci. Kromě klasického servisu, do něhož patří výměna vadných displejů nebo odvirování, zajišťuje brno servis ntb také výměnu grafických karet, ošetření procesorů termostatu, vyčištění od prachu, opravy napájení či výměnu zdrojů. Na servis se můžete obrátit i v případě politého notebooku, přeinstalace operačního systému nebo instalace programů. Výhodou je vyřízení opravy a diagnostika na počkání. Diagnostika se provádí, v případě opravy, zdarma. Jakmile proběhne diagnostika, budete informováni i potřebné opravě a cenové nabídce. V případě souhlasu dojde k samotné opravě.

Servisní činnosti se velmi často týkají odvirování počítače či notebooku. Zavirovaný počítač s sebou totiž přináší celou řadu rizik.

Pokud vám počítač či notebook nefunguje tak, jak by měl, mohou být jedním z důvodů i nečistoty uvnitř techniky. Můžete si tedy objednat i vyčištění. Čištění počítače se provádí pomocí tlaku vzduchu stlačeného pomocí kompresoru, u notebooku je to jeho demontáží a vyčištění pomocí štětečku.

Servis je zajišťován především pro značky Lenovo, Dell, HP, Acer, Asus, Fujitsu nebo Emachines

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …