Domů / Doporučujeme / Když e-shop, tak i mobilní aplikace

Když e-shop, tak i mobilní aplikace

Rozhodli jste se, že založíte vlastní e-shop? V tom případě se připravte na opravdu velkou konkurenci. Vlastní e-shop totiž v současné době zakládá každý druhý člověk, a tak mít reprezentativní web není dostačující. Kromě toho je nutné investovat do mobilní aplikace, která vám najde cestu ke klientele, kterou hledáte a po které doslova pátráte.

Každý, kdo se alespoň trochu zajímá o svět byznysu, ví, že mít reprezentativní web, to už dnes nestačí, a to ani v případě, že máte jenom internetový obchod. Abyste uspěli, musíte se porvat s konkurencí na trhu, kterou porazíte jedině, když budete investovat do mobilní aplikace, kterou si necháte vytvořit na míru. I když se ví, že mobilní aplikace je nejmocnějším marketingovým nástrojem současnosti, stejně se najdou jedinci, kteří jim nevěří a kteří se raději nechají konkurencí zcela zlomit.

Že jsme to s označením “zlomit” trochu přehnali? Kdepak. I statistiky dokazují, že firmy, které se nepřizpůsobí tomuto trendu čili které neinvestují do mobilní aplikace, přichází o velké zisky.

Příjemné nakupování odkudkoli a kdykoli

Stáhnout si mobilní aplikaci oblíbeného internetového obchodu do mobilního telefonu to znamená zpříjemnit si nakupování odkudkoliv a kdykoliv. Aplikace jsou vždy vytvořeny podle daného typu operačního systému, a tak za každé situace plně využijí všechny funkce telefonu. Navíc mobilní telefon, do kterého si aplikaci stáhneme, máme z devětadevadesáti procent stále u sebe, a tak appku budeme využívat opravdu neustále.

Je třeba také poznamenat, že mnohé aplikace lze využívat i bez internetového připojení, což je velká výhoda, která jenom přiláká požadovanou klientelu.

Buďte zákazníkům blíž

I když si to stále mnoho majitelů internetových obchodů neuvědomují, s pomocí mobilních aplikací budete moct být zákazníkům blíž. Využijte toho a překročte tímto krokem konkurenci na pomyslném žebříčku úspěšnosti.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …