Domů / Doporučujeme / Brožury a tiskopisy rychle a levně

Brožury a tiskopisy rychle a levně

Pokud se chcete prosadit na trhu, je potřeba věnovat velkou pozornost kvalitní propagaci. Mezi oblíbené propagační materiály patří brožury, které lze využít jako dobrého pomocníka, jež bude obsahovat informace o produktech či službách, které nabízíte svým stávajícím i novým zákazníkům.

V případě, že o této možnosti prezentace své firmy či společnosti uvažujete, obraťte se na ABC tiskárnu, která má s výrobou tohoto produktu bohaté zkušenosti a svým zákazníkům nabízí celou řadu výhod. Patří mezi maximální péče o každou jednotlivou zakázku, kontrola dat určených k tisku, možnost volby expedice, profesionální poradenské služby a vítaný je i levný tisk brožur.

Jaké výhody nabízejí brožury?

Broužury nabízejí ucelený přehled vašich produktů či služeb s konkrétními informace, popřípadě fotografiemi a jsou tak dokonalým reklamním materiálem. Navíc tisk brožury není ani finančně náročný. ABC tiskárna má ve své nabídce šité brožury s vazbou V1 nebo lepené brožury s vazbou V2.

Šité brožury s vazbou V1 se mohou kombinovat s tvrdší obálkou, základní papír je křídový 135 a 170g, vazba je spojena dvěma skobami a volit můžete z několika velikostí – A4, A5 a A6. Objednávku lze udělat i online. Vazba je vhodná pro tiskoviny o maximálním počtu 60 stran. Snadno se otevírají a zůstávají otevřené na požadované stránce a i během častého používání zůstávají stále v dobrém stavu.

Lepené brožury s vazbou V2 nelze objednávat online.

Tipy pro vás

ABC tiskárna nabízí také tisk tiskopisů, který umožňuje jeho dlouholetá tradice. Lze si zde objednat online tiskopisy volně ložené, většinou na běžný ofsetový papír 80g. Potisk je černý jednostranný či oboustranný. Lze však řešit i další možnosti. Vzhledem k tomu, že společnost vlastní velmi moderní zázemí, lze si objednat i tiskopisy složitějšího charakteru. Můžete si dodat grafický návrh vlastní nebo lze zažádat o jeho vytvoření.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …