Domů / Doporučujeme / Když chcete recyklovat

Když chcete recyklovat

Máte doma starší původně herní počítač, který už ale novinky nezvládá? Je vám líto jen tak ho hodit do šrotu? Můžete jej recyklovat, myslete ekologicky a zkuste zachránit, co se dá. Záleží na tom, jak starý váš model je a také jaké hry na něm budete chtít hrát. Není-li úplně předpotopní s CRT monitorem, pak se možná ještě dá zachránit. Pokud už nezvládá modernější hry, pravděpodobně bude problém v nedostatečné grafické kartě. Do moderních výkonných herních PC se hodí grafické karty Nvidia, Radeon nebo GeForce, záleží na konfiguraci zbytku sestavy, protože zdaleka ne do každého PC se bude hodit každá grafická karta.

Samotná grafika nestačí na všechno

Samotná grafická karta ale výkon vašeho herního PC nezachrání, pokud nemá počítač dostatek paměti, bude stejně pomalý jako dřív. Dokupte tedy RAM, nejlépe DDR4, minimálně však DDR3. Pořád to nestačí a váš kompjůtr lze přirovnat k plazícímu se slimákovi? Budete muset přidat ještě výkonnější procesor. V zásadě máte z těch kvalitních na výběr mezi AMD a Intelem. Nedá se úplně jednoznačně určit, který z nich je lepší, je to individuální a navíc do vaší dané konfigurace se bude hodit nejspíš stejně jen jeden.

Zdá se vám to složité? Nechcete ztrácet čas hledáním, které komponenty jsou navzájem kompatibilní a které nikoli? Můžete si nechat omladit vaši PC sestavu od profesionálů. Mrkněte na Herni-PC-sestavy.cz a nechte si poradit od skutečných profesionálů, kteří se sestavováním herních počítačů zabývají každý den. Možná zjistíte, že vás nakonec vyjde levněji celá nová herní PC sestava. V tom případě vybírejte podle výkonu z mnoha dostupných variant. Podle vašich herních priorit a frekvence hraní si zde vyberete ověřenou a vyzkoušenou PC herní sestavu, nebo si nechte herní PC sestavit podle vašich vlastních představ na míru.

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …