Domů / Doporučujeme / Jak v každodenních situacích zabodovat?

Jak v každodenních situacích zabodovat?

Ač se vám to možná nezdá, při každodenních situacích jako je nakupování, pracovní oběd, setkání s přáteli aj., chtějí všichni okouzlit své okolí, udělat na něj dobrý první dojem, zkrátka zabodovat – chcete-li.

Ať už jste žena nebo muž a o první dojem usilujete více či méně, víme jak se vám to podaří, aniž byste se museli extra snažit. Pomohou vám v tom věci každodenní potřeby jako je peněženka, motýlek, brož, vizitkovník…

Dřevěná móda BeWooden pomáhá udělat dobrý první dojem

Dřevěná móda BeWooden není nikterak extravagantní, přesto je jedinečná a můžete s ní šokovat. Nabízí produkty běžné potřeby, jenže ze dřeva. Tradiční materiál nezvykle využitý pro výrobu zcela běžných produktů – to je BeWooden. Tak nechte se ozdobit krásou dřeva, probuďte v sobě cit k přírodě, smysl pro detail. Nahraďte svou starou peněženku novou ze dřeva, zařaďte do svého šatníku i brože ze dřeva, noste opasek s detailem dřeva, váš outfit oživte dřevěným motýlkem…a konečně na okolí začněte působit! S BeWooden je to tak jednoduché.

3 běžné situace s BeWooden trochu jinak

BeWooden – to jsou dřevěné doplňky pro život a ne do výkladní skříně, a proto si pojďme nastínit tři situace, které se dějí dnes a denně a možnost, jak je lze lépe a bravurně zvládnout s BeWooden.

1. Setkání s rodinou vaší partnerky

Jen si to představte! Váš vztah je už natolik vážný, že jste pozváni na oběd s rodiči vaší partnerky. No sláva – raduje se vaše první půlka, ta druhá si však říká – to je malér, jak tam asi zapůsobím? Jsou dvě základní verze toho, jak celé setkání může proběhnout:

– bez doplňků BeWooden se budete muset spoléhat jen na svůj přirozený šarm a důvtip, také budete muset důvěřovat vaší partnerce, že když bude konverzace váznout a bude-li to zapotřebí, pomůže vám,

– s motýlkem BeWooden můžete nechat konverzaci volně plynout. Dříve nebo později (spíše ale dříve) přijde řeč právě na váš netradiční doplněk ze dřeva, který na vašem krku nelze přehlédnout. A jelikož je naše nabídka BeWooden produktů opravdu rozsáhlá, můžeme zaručit, že to bude konverzace minimálně na pár desítek minut. Skvělé ne?

2. Premiéra rande na slepo

Představte si, že před sebou máte premiéru rande na slepo, k němuž vás přemluvila vaše kámoška. Jak bude zatím ještě neznámý chlapík vypadat a poznáte se vůbec? Kdoví! Co víme určitě je ale fakt, že:

– bez BeWooden doplňků se budete muset spolehnout jen na tahák pod sukní v podobě pár základních témat, o kterých chcete mluvit a vaši vyšperkovanou vizáž,

– s BeWooden dřevěným psaníčkem budete mít o sáhodlouhou konverzaci vystaráno. Stačí jej vytáhnout na stůl a nebo si rovnou jako poznávací znamení domluvit dřevěné psaníčko BeWooden.

3. Obchodní večeře s šéfem a nedůvěřivými klienty

Třetí situace – obchodní večere s klienty, na kterou jde i váš šéf. Nejspíš proto, aby se podíval, jak to s nimi zvládnete. Vůbec nedůležitější ze všeho je získat si klienty na vaši stranu hned od začátku. A to můžete udělat:

– bez BeWooden produktů, pouze pomocí vašich přesvědčovacích technik a vlídného úsměvu,

– s BeWooden doplňky, budete-li mít BeWooden opasek s dřevěným detailem, dřevěnou peněženku, dřevěného motýlka nebo vizitkovník BeWooden, klienti si dříve nebo později jednoho či druhého všimnou a konverzace půjde mnohem lépe.

Tak jste připraveni bodovat vždy a všude?

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …