Domů / Hry & aplikace / Přehledné informace o vašem telefonu pomocí aplikace My Device

Přehledné informace o vašem telefonu pomocí aplikace My Device

Chytrý telefon nebo tablet je sofistikované zařízení, které v sobě ukrývá spousty výkonného hardwaru. Málokdo však skutečně ví kompletní obsah “střev” svého zařízení. Pokud toužíte mít přehled o všech senzorech a dalších udělátkách vašeho mobilního telefonu, aplikace My Device je to pravé pro vás.

Kompletní informace o vašem telefonu během pár vteřin

V telefonu se sice nachází pár informací o stavu telefonu a jeho výbavě, ale nezískáte kompletní informace. Můžete pátrat po internetu, ale přesné informace nejsou zrovna lehce k dostání. My Device nenabízí něco nového, ale za to si libuje v příjemném uživatelském prostředí a jednoduchém ovládání. Jaké informace vám aplikace poskytne:

  • procesor
  • baterie
  • paměť
  • OS
  • senzory
  • aplikace
  • funkce
  • a další

Po spuštění aplikace získáte základní informace o telefonu. Další možnost je rozkliknutí rolovacího menu, které vám poskytne další podrobné informace. Těšit se můžete na přehledný seznam o vašem procesoru, jaký má počet jader nebo kolik paměti má telefon či v jakém stavu je baterie. Na pár kliknutí tak získáte všechny potřebné a detailní informace o vašem telefonu.

Získejte informace o všech funkcích a aplikacích

Další zajímavou možností aplikace, je přehledný seznam všech funkcí a aplikací, kterými telefon disponuje. Nainstalované aplikace rozdělí do záložek User a Systém. Chybí nám však podrobnější informace. K dispozici je pouze samotný výpis.

My Device neobsahuje tak podrobné informace, jako některé jiné aplikace, které skenují mobilní telefon. Disponuje však jednoduchým a snadným uživatelským rozhraním. Je přehledné a jako jedna z mála se věnuje i senzorům. Navíc je k dispozici zdarma, neobsahuje reklamy a zabírá pouze 4,5 MB. To je dost důvodů, proč ji zvolit jako primární aplikaci. Aplikace je k dispozici na Google Play.

Shlédněte také

CNC laser vám zajistí precizní výpalky z plechu

Laser se využívá v mnoha oblastech a jednou z nich je řezání materiálů. Jedná se …