Domů / Internet / Just a Friend
just a friend
just a friend

Just a Friend

Kromě zajímavé hry Bored to Death postavené na HTML5 lze shlédnout i interaktivní video, ve kterém si samotný uživatel volí konec příběhu. Jedná se o video postavené kompletně na HTML5, konkrétně je od Microsoftu.

Běží na doméně IE a jeho příběh je prostý a zábavný. game maker Celé video se orientuje kolem samotného uživatele, ještě než se spustí, tak poprosí o spojení s Facebookem, to je možné odmítnout a video si pustit i bez toho. Do kolonky ve videu je před spuštěním nutné akorát uvést jméno, je jedno jestli vlastní nebo nějaké smyšlené, jde pouze o to, že se bude ve videu ještě mnohokrát zobrazovat, například na zvonícím telefonu nebo na obrazovce u bowlingu.

Interaktivní video se načítá pouze několik vteřin a to dokonce i u pomalejšího připojení.Pokud je uživatel muž, tak ocení situaci hráče, ve videu totiž hraje za mladého chlapce, který se snaží dostat zpět svoji dívku. Hra je plně ovladatelná, resp. je ovladatelná vždy, když se uživatel dostane do situace, kterou je třeba nějakým způsobem ovládnout.

Jednou ze zmiňovaných situací, které je třeba ovládnout je tancování, které spíše připomíná hru Arkanoid, ve které je nutné s malou plošinkou chytat létající kuličku. Různé situace lze ovládat klávesnicí nebo myší, ve videu se vždy včas zobrazí nápověda, takže uživatel nemusí mít strach, že situaci nestihne vychytat. Například při bowlingu se začne míhat šipka na dráze a uživatel musí včas zmáčknout mezerník, když ho zmáčkne ve správnou chvíli, tak sestřelí všechny kuželky, když ne, tak může jít leda tak domů s křížkem po funuse.

Interaktivní video je velmi zábavné, ale zase se nemusíte bát, že u něj strávíte celý večer, celé trvá cca 5 minut. Přítomnost hezké dívky a situace s jejím balením Vás možná donutí si video několikrát zopakovat, ale tak je to pouze na vás. Pokud vás video zaujme, tak ho pochopitelně můžete sdílet na sociálních sítích a ukázat ho i svým přátelům.

Shlédněte také

Internet věcí je zranitelný a může představovat velké nebezpečí

Internet věcí vypadá jako něco úžasného a většina lidí už ho nějak využívá. Jen si …