Domů / Doporučujeme / Jeden doplněk, který dokáže zachránit život

Jeden doplněk, který dokáže zachránit život

Chodíte domů často po vozovce za snížení viditelnosti? Jezdíte s dětmi často na kole přes frekventovanou silnici? Možná je na čase pořídit vám i vašim dětem reflexní vestu. Díky ní budete dobře viditelnými za každého počasí a i ve tmě, kde je riziko nehody nejvyšší.

Reflexní vesta pro dospělé i děti

Reflexní vesta je skvělým doplňkem pro dospělé i děti, kteří chodí po vozovce či u vozovky za snížené viditelnosti. Zvláště v zimě je viditelnost velmi špatná a vy díky reflexním prvkům či reflexní vestě můžete sobě i svému dítěti zajistit bezpečí. Prevence je v tomto případě tím nejdůležitějším a nejlepším. Dobrou volbou je pořízení reflexní vesty každému v rodině. Nejenže je reflexní vesta velmi lehká, dobře skladovatelná a můžete ji natáhnout na každé oblečení. Nijak vám nebude překážet a díky ní budete dobře viditelnými pro všechny řidiče.

Jakou reflexní vestu vybrat pro vaše děti?

Aby bylo vašim dětem nošení reflexní vesty příjemnější, můžete jim vybrat reflexní vesty s potiskem nejrůznějších motivů. Pro větší děti můžete zvolit reflexní vestu bez potisku. Různě řešené je i zapínání reflexních vest. Pro děti, které nemají rády převlékání oblečení přes hlavu, jsou vhodné vesty s klasickým zapínáním vpředu nebo se zapínáním na boku. Vybrat si můžete také reflexní vesty o různých velikost pro děti od dvou let. Reflexní vesty často nosí také děti v mateřské školce při vycházkách. Zvolit si můžete také barvu reflexní vesty, která může být oranžová či žlutá s reflexními pruhy.

Reflexní doplňky

Pokud nejste fanoušky reflexních vest, zvolte si jiné reflexní doplňky či oblečení s reflexními prvky. Nosit můžete reflexní náramky, čepice, kšiltovky, ponožky či nákupní tašky s reflexními prvky. Zakoupit můžete i reflexní návleky, ve kterých vás žádné auto nepřehlédne. Dobrou volbou jsou i reflexní přívěsky na batoh apod.

 

Shlédněte také

Už máte svou vlastní mobilní aplikaci nebo jste stále pozadu?

Jelikož se dnes na trhu nachází firmy mající stejný podnikatelský záměr, neustále probíhají různé konkurenční …