Domů / Doporučujeme / Jeden doplněk, který dokáže zachránit život

Jeden doplněk, který dokáže zachránit život

Chodíte domů často po vozovce za snížení viditelnosti? Jezdíte s dětmi často na kole přes frekventovanou silnici? Možná je na čase pořídit vám i vašim dětem reflexní vestu. Díky ní budete dobře viditelnými za každého počasí a i ve tmě, kde je riziko nehody nejvyšší.

Reflexní vesta pro dospělé i děti

Reflexní vesta je skvělým doplňkem pro dospělé i děti, kteří chodí po vozovce či u vozovky za snížené viditelnosti. Zvláště v zimě je viditelnost velmi špatná a vy díky reflexním prvkům či reflexní vestě můžete sobě i svému dítěti zajistit bezpečí. Prevence je v tomto případě tím nejdůležitějším a nejlepším. Dobrou volbou je pořízení reflexní vesty každému v rodině. Nejenže je reflexní vesta velmi lehká, dobře skladovatelná a můžete ji natáhnout na každé oblečení. Nijak vám nebude překážet a díky ní budete dobře viditelnými pro všechny řidiče.

Jakou reflexní vestu vybrat pro vaše děti?

Aby bylo vašim dětem nošení reflexní vesty příjemnější, můžete jim vybrat reflexní vesty s potiskem nejrůznějších motivů. Pro větší děti můžete zvolit reflexní vestu bez potisku. Různě řešené je i zapínání reflexních vest. Pro děti, které nemají rády převlékání oblečení přes hlavu, jsou vhodné vesty s klasickým zapínáním vpředu nebo se zapínáním na boku. Vybrat si můžete také reflexní vesty o různých velikost pro děti od dvou let. Reflexní vesty často nosí také děti v mateřské školce při vycházkách. Zvolit si můžete také barvu reflexní vesty, která může být oranžová či žlutá s reflexními pruhy.

Reflexní doplňky

Pokud nejste fanoušky reflexních vest, zvolte si jiné reflexní doplňky či oblečení s reflexními prvky. Nosit můžete reflexní náramky, čepice, kšiltovky, ponožky či nákupní tašky s reflexními prvky. Zakoupit můžete i reflexní návleky, ve kterých vás žádné auto nepřehlédne. Dobrou volbou jsou i reflexní přívěsky na batoh apod.

 

Shlédněte také

Online propagace v zahraničí může nastartovat váš růst

Celý svět je příliš velký na to, abyste prodávali jen v České republice. Možná máte …